Amazon zapowiada na koniec września pokaz sprzętu. Czego można się spodziewać?

Urządzenia, funkcje i usługi. Temu ma być poświęcony event, który Amazon planuje na koniec września. Czego konkretnie można się spodziewać? I w jaki sposób możemy oglądać to technologiczne wydarzenie?

Na kiedy planowany jest wrześniowy event Amazona i czego możemy się po nim spodziewać?

Wydarzenie poświęcone produktom Amazona odbędzie się 28 września (wtorek) o godzinie 18. Informacje podane przez firmę Bezosa są dość szczątkowe i ograniczają się tylko do wspomnianych w leadzie urządzeń, funkcji oraz usług.

Dziennikarze przypominają, że we wcześniejszych latach Amazon zapowiadał inteligentny pierścionek Echo Loop, okulary Echo Frames, głośniki Echo czy drona Ring, system mesh eero, urządzenia telewizyjne Fire TV, a także serwis gamingowy Amazon Luna. Jest to być może jakaś sugestia tego, czego możemy się spodziewać na nadchodzącym evencie.

Możliwe, że dowiemy się także czegoś o nowej, odświeżonej wersji czytnika e-booków Amazon Kindle Paperwhite, z jaśniejszym, prawie 7-calowym wyświetlaczem E-Ink, zmienną temperaturą barwową – pod nocne czytanie, ładowaniem USB-C, bardziej żywotną baterią czy szybszym procesorem.

Gdzie można oglądać event Amazona?

Tu niestety pojawia się cierń. Udział w wydarzeniu jest tylko na zaproszenie. Nie planuje się żadnej ogólnodostępnej transmisji. Zainteresowani będą musieli poczekać na wiadomości po jej zakończeniu.

Amazon logo inicjał
Źrodło: Pinterest

Źródła: Engadget, The Verge, Mint, CNET, The Teal Mango