Amazfit Helio Ring. Poznaj pierścionek, który otrzymał funkcje smartwatcha

Amazfit, marka specjalizująca się w smart gadżetach, stworzyła inteligentny pierścień Helio Ring. Łącząc w sobie zaawansowaną technologię, elegancki design i komfort noszenia, ten dyskretny sprzęt może okazać się idealnym towarzyszem i wsparciem nie tylko dla profesjonalnych sportowców, ale w zasadzie dla każdego, kto dba o swoje zdrowie i kondycję. Sprawdź, co dokładnie oferuje.

Co to jest Amazfit Helio Ring?

Amazfit Helio Ring to zupełnie nowy gadżet, który został zaprojektowany, aby monitorować zdrowie i aktywność z poziomu palca. Urządzenie od znanej i lubianej submarki Xiaomi wykonane jest z tytanu i może pochwalić się bardzo stylowym, klasycznym designem, który pasuje praktycznie do każdego outfitu. Jest też wyjątkowo trwałe i wygodne do noszenia. Wszystko dzięki temu, że otrzymało certyfikat wodoodporności 10 ATM i waży zaledwie ok. 4 gramy.

Co ważne, inteligentny pierścień Amazfit proponuje nie tylko monitorowanie aktywności fizycznej, ale również o wiele bardziej zaawansowane analizy. Z powodzeniem sprawdzi, jak wygląda sen użytkownika oraz oferuje wskaźnik gotowości do wysiłku. Co więcej, dzięki połączeniu z aplikacją Zepp, użytkownicy mogą weryfikować szczegółowe dane i wskazówki, jak poprawić swoje wyniki i samopoczucie.

amazfit helio ring inteligentny pierścionek
fot. Amazfit

Funkcje Helio Ring, które się docenia

Pierścień Amazfit jest wyjątkowym urządzeniem dla osób dbających o zdrowie i kondycję fizyczną, ponieważ dostarcza im cennych danych i wskazówek. Ale czy to wszystko? Poniżej znajdziesz najważniejsze funkcjonalności tego gadżetu.

Wskaźnik gotowości

Jeden z kluczowych parametrów, który pozwala użytkownikom na ocenę gotowości fizycznej i psychicznej do treningu. Wskaźnik ten jest obliczany na podstawie analizy snu i ogólnego stanu zdrowia, co pozwala na optymalizację planu treningowego i uniknięcie przetrenowania. 

Analiza snu

Amazfit Helio Ring wykorzystuje usługę Zepp Aura AI do monitorowania i analizy snu użytkownika oraz dostęp do coacha wellness, który odpowiada na pytania użytkowników za pomocą chatbota AI. Zepp Aura AI oferuje spersonalizowane dźwięki snu oraz szczegółowe raporty, które pomagają zrozumieć jakość snu i jego wpływ na zdrowie.

Statystyki aktywności i wydajności

Urządzenie Amazfit dostarcza użytkownikom specjalistycznych danych takich jak obciążenie treningowe, VO2 Max i zapisane dane biegowe. Te informacje są kluczowe dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, które chcą monitorować i poprawiać swoje wyniki.

Wykrywanie stresu

Dzięki wbudowanemu sensorowi aktywności elektrodermalnej, Amazfit Helio Ring jest w stanie zweryfikować reakcje skóry i potu, co pomaga w identyfikacji wysokich poziomów stresu psychicznego. To ważna funkcja dla osób, które chcą monitorować i zarządzać swoim nastrojem. 

amazfit helio ring inteligentny pierścionek
fot. Amazfit

Dostępność pierścienia Amazfit 

Amazfit Helio Ring to zdecydowany krok na przód w wykonaniu znanej i lubianej marki, a na pewno przełom w dziedzinie jej urządzeń monitorujących zdrowie. 

Innowacyjne urządzenie nadaje się zarówno dla sportowców, entuzjastów zdrowego trybu życia, jak i osób, które najzwyczajniej zainteresowane są nowymi technologiami. A dodatkowo, dzięki zdolności do monitorowania i analizowania wielu aspektów zdrowia i aktywności, pierścionek Amazfit Helio Ring wydaje się być inwestycją, która może przynieść realne korzyści

Amazfit Helio Ring ma być dostępny w sprzedaży w najbliższych miesiącach. Szczegóły dotyczące ceny i dostępności zostaną najpewniej ujawnione wraz z pierwszymi wysyłkami produktu.

Źródło tekstu i grafik:
  • https://thegadgetflow.com/portfolio/amazfit-helio-ring-for-athletes/
  • https://www.zdnet.com/article/one-ring-one-app-amazfits-smart-ring-integrates-sleep-and-fitness-data/
  • ttps://www.amazfit.com/products/amazfit-helio-ring