Like a Dragon: Infinite Wealth pojawi się w Game Passie na premierę?

Ryu Ga Gotoku Studio zapowiedziało, że ich nadchodząca gra Like a Dragon: Infinite Wealth nie pojawi się w usłudze Game Pass. Mimo że wcześniejsze tytuły serii, takie jak Like a Dragon: Ishin! i Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name, trafiły na Game Pass, to dyrektor studia Masayoshi Yokoyama potwierdził, że Infinite Wealth nie będzie dostępna w tej usłudze w chwili obecnej.

Oczekiwania dotyczące Like a Dragon: Infinite Wealth

Gra Like a Dragon: Infinite Wealth będzie kontynuacją przygód Ichibana Kasugi, głównego bohatera poprzedniej części „Yakuza: Like a Dragon”, i zintegruje postać Kazumy Kiryu, byłego protagonisty serii Yakuza. Gra zabierze graczy do nowych lokalizacji, w tym na Hawaje, gdzie Ichiban będzie szukał swojej matki, a Kazuma zmaga się z chorobą nowotworową​​​​.

Rozgrywka w Like a Dragon: Infinite Wealth

Gra oferuje bogatą fabułę z licznymi postaciami i pobocznymi zadaniami. Yokoyama wskazał, że nawet główna fabuła gry, bez skupiania się na misjach pobocznych, zajmie graczom około 3-4 dni bez przerwy na sen​​. Dodatkowo, gracze będą mogli cieszyć się różnorodnymi mini-grami i aktywnościami, jak Crazy Delivery czy Sujimon Battle.

Like a Dragon: Infinite Wealth

Edycje i ceny Like a Dragon: Infinite Wealth

Gra będzie dostępna w trzech różnych edycjach cyfrowych, z różnymi bonusami i dodatkami. Standardowa wersja przedpremierowa będzie kosztować 279 zł w wersji na PS4, 289 zł w wersjach na Xbox One, Xbox Series X|S i PlayStation 5. Wersja ostateczna, w sklepie Xboksa, kosztuje przed premierą 469 zł.

Like a Dragon: Infinite Wealth

Choć Like a Dragon: Infinite Wealth nie pojawi się na Game Pass, nadal wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów serii. Premiera gry jest zaplanowana na 26 stycznia 2024 roku na konsole Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 oraz PC​.