Relacja z Black Friday 2023 w x-komie

Black Friday w x-komie jak co roku cieszy się kosmicznym zainteresowaniem. W tej relacji znajdziecie informacje na temat przebiegu Czarnego Piątku w x-komie, stanu naszej strony głównej czy najlepszych promocji.

Poniedziałek, 10:30 – Black Friday przeszedł w Cyber Monday

Tegoroczny Black Friday w x-komie uznajemy za zamknięty. Nie zostawiamy Was jednak z niczym, ponieważ wciąż trwa Cyber Monday w x-komie

11:20 – Black Friday w grupie x-kom trwa w najlepsze

Emocjonująca noc już za nami. Jesteśmy ciekawi, czy ktoś z Was dał się ponieść szaleństwu zakupów i obudził się z zakupowym moralniakiem? 

A jeśli nie macie pomysłu, co kupić (w co za specjalnie nie wierzymy) to podpowiadamy, co najczęściej wybierają nasi klienci w x-komie:

Pamiętajcie, że Czarny Piątek w x-komie trwa do końca niedzieli 26 listopada, więc jeszcze przez cały weekend skorzystacie z promocyjnej oferty. 

00:00 – Black Friday 2023 w grupie x-kom wystartował we wszystkich kanałach

Od teraz możecie korzystać z bogatej oferty czarnopiątkowej zarówno w aplikacjach jak i na stronach głównych x-komu oraz al.to. Do dzieła!

23:50 – czekamy na start promocji na stronie www

Za 10 minut Black Friday w grupie x-kom startuje na całego. Równo o 00:00 odpalamy promocję na stronach x-kom oraz al.to.

23:43 – Komputery G4M3R cieszą się dużą popularnością

Swoją premierę miał niedawno G4M3R Hero (2023), którego przetestowaliśmy na łamach Geex. Okazuje się, że jest to jeden z naszych tegorocznych hitów sprzedażowych poczas Black Friday. Zaglądajcie do naszej aplikacji, by kupić tam nowego G4M3R-a w świetnej cenie.

Sprawdźcie komputery G4M3R w promocji na Black Friday

23:32 – robicie zakupy w zawrotnym tempie

Kolejne zamówienia spływają w bardzo szybkim tempie.

Najszybciej oczywiście zniknęły produkty za 1 zł – w tym myszki. Pochwalcie się, czy udało Wam się zgarnąć sprzęt za symboliczną złotówkę?

23:30 – aplikacja działa stabilnie

Pół godziny po starcie promocji w aplikacji możemy napisać, że jest to najbardziej stabilny start Black Friday w historii x-komu. Wygląda na to, że Karol Strasburger przyniósł nam nie tylko worek sucharów, ale i szczęście.

23:10 – mamy już kilka tysięcy zamówień

Po 10 minutach mamy już ponad 2700 zamówień. To oznacza, że mimo początkowej zadyszki, wychodzimy już na prostą. 

23:03 – część z Was ma problemy z aplikacją

Niektórzy użytkownicy smartfonów z Androidem na początku mieli problemy ze stroną inspiracji. Jednak coraz częściej spływają do nas informacje, że sukcesywnie komunikat o nieznanym błędzie znika.  

23:00 – nadeszła godzina zero

Uwierzcie nam, że do napisania tych słów przygotowywaliśmy się bardzo długo. Możemy oficjalnie ogłosić, że Black Friday 2023 w grupie x-kom właśnie wystartował! 

22:55 – już tylko minuty dzielą nas od święta zakupów

Zgodnie z obietnicą nasza relacja rusza tuż przed startem samej promocji o 23:00. Nasze serwery zgodnie z zapowiedzią wytężają wszystkie swoje kilo-, mega-, giga- i tera-bajty.

Odliczamy do startu Czarnego Piątku w x-komie

W tym miejscu o 23:00 rozpocznie się relacja z Black Friday w x-komie. Znajdziecie w niej informacje na temat najlepszych promocji czy działania strony. Obserwujcie tę stronę, by być na bieżąco. Zadawajcie nam też pytania w komentarzach.

Godziny rozpoczęcia Black Friday w x-kom:

  • w aplikacji mobilnej – 23 listopada o 23:00,
  • na stronie internetowej – 24 listopada o 0:00.

Godziny rozpoczęcia Black Friday w al.to:

  • w aplikacji mobilnej – 23 listopada o 23:00,
  • na stronie internetowej – 24 listopada o 0:00.

Wiemy też, że oprócz myślenia o promocjach, myślicie także o naszych serwerach. Sprawdźcie, co na ten temat myśli Karol Strasburger:

Sprawdź wszystkie informacje o czarnym piątku w grupie x-kom

Przygotujcie się na promocje z aplikacją i newsletterem

Zastanawiacie się, jak przygotować się do następnych promocji? Koniecznie zapiszcie się do naszego newslettera, w którym codziennie znajdziecie informacje o nowych produktach. Pobierzcie także naszą aplikację, dzięki której aktualne promocje odkryjecie kilka godzin wcześniej.

Pobierz aplikację x-kom już teraz:

AppStore Google Play AppGallery

Szybkie płatności — szybka dostawa

Pamiętajcie, że aby zamówiony produkt otrzymać jak najszybciej, najlepiej jest wybrać opcję szybkich przelewów w Dotpay. To bardzo wygodny, a jednocześnie bezpieczny i szybki sposób opłacenia swojego zamówienia. Z pewnością warto z niego skorzystać podczas maratonu zakupowego z okazji Black Week i Black Friday.

Weź udział w Black Friday w x-kom