Czarny Piątek 2021 w grupie x-kom. Odpowiadamy na najważniejsze pytanie listopada

Dokąd nocą tupta jeż? Skąd się biorą dziury w serze? I jakie produkty grupa x-kom przygotowała na Czarny Piątek? Na szczęście znamy odpowiedź na przynajmniej jedno z tych pytań i nie zawahamy się podzielić nią z Wami. Poznajcie szczegóły tegorocznego Black Friday w grupie x-kom.

Black Friday w x-kom

Koniec listopada to ten piękny czas w roku, kiedy wszystkie najważniejsze premiery technologiczne już się odbyły, a święta stanowią idealny pretekst, żeby zrobić sobie prezent. Wykorzystajcie więc Black Friday w grupie x-kom do zgarnięcia upragnionych urządzeń w niższej cenie. Potrzebujecie lepszej myszki do pracy, nowego smartfona do zdjęć czy wydajniejszego procesora? 26 listopada to dzień, w którym spełnicie swoje technologiczne marzenia.

Warto śledzić naszą relację na żywo. Dowiecie się z niej wszystkich aktualnych informacji na temat Czarnego Piątku w grupie x-kom oraz sprawdzicie, które produkty najlepiej się sprzedają.

Poniższa lista produktów to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Pełną pulę poznacie 26 listopada. Oto wybrane produkty, które znajdą się w promocji:

Pobierzcie naszą aplikację i zyskajcie darmową dostawę od 99 złotych

Zastanawiacie się, jak możecie przygotować się do Black Friday i Cyber Monday? Koniecznie zapiszcie się do naszego newslettera i pobierzcie naszą aplikację. Dzięki temu od razu dowiecie się o najnowszych promocjach i już żadna okazja Was nie ominie.  Dzięki aplikacji odkryjecie promocję z okazji Black Friday aż 4 godziny wcześniej oraz zyskacie darmową dostawę od 99 zł.

 

AppStoreGoogle PlayAppGallery

Black Friday w al.to

Sklep al.to to miejsce, w którym znajdziecie masę świątecznych inspiracji dla każdego członka swojej rodziny. W promocyjnej ofercie pojawią się sprzęty RTV i AGD, zabawki dla najmłodszych oraz artykuły dla mamy i dziecka. Zobaczcie część promocyjnej oferty al.to na Black Friday:

Kiedy Black Friday w grupie x-kom?

Czarny Piątek rozpocznie się 26 listopada. Zobaczcie dokładne godziny rozpoczęcia czarno-piątkowych promocji w grupie x-kom. Pamiętajcie, że ten, kto ma aplikację kupuje wcześniej. Pobierzcie aplikację mobilną x-kom oraz aplikację mobilną al.to.

Godziny rozpoczęcia Black Friday w x-kom:

  • w aplikacji mobilnej o 00:00,
  • na stronie internetowej o 4:00.

Godziny rozpoczęcia Black Friday w al.to:

  • w aplikacji mobilnej o 00:00,
  • na stronie internetowej o 4:00.

Darmowy zwrot do Paczkomatu

Produkty, które zamówiliście nie spełniają Waszych oczekiwań? Robiąc zakupy w x-kom, możecie bez problemu zrobić darmowy zwrot w ciągu 15 dni od momentu otrzymania zamówienia. Procedurę rozpoczniecie przy pomocy formularza zwrotu.

Wygodne płatności BLIKIEM

Co jeśli w czasie trwania promocji Black Friday zauważycie produkt idealny, ale ilość sztuk wyprzeda się w okamgnieniu? Nie dajcie się zaskoczyć i kupcie swoje wymarzone urządzenie przed innymi za pomocą płatności BLIK. To nie tylko wygodny sposób płacenia, ale również bardzo bezpieczny i szybki. Z pewnością przyda się podczas maratonu zakupowego z okazji Black Friday i Cyber Monday.