Czarny Piątek 2023 w grupie x-kom nadszedł. Nie jeden, a kilka dni promocji

Jest taki czas w roku, w którym patrzenie na świat w czarnych barwach jest wskazane. Chodzi oczywiście o Czarny Piątek, czyli wielkie, coroczne święto zakupów. Poznajcie szczegóły tegorocznego Black Friday w grupie x-kom i skorzystajcie z najlepszych promocji w internecie.

Aktualizacja – Black Friday 2023 w grupie x-kom wystartował

Już możecie korzystać z oferty x-komu oraz al.to na Black Friday.

Black Friday w x-komie oraz al.to

Black Friday to jedno z tych świąt, które zadomowiło się u nas na dobre. Nic dziwnego, bowiem sama idea jest genialna. Tańsze zakupy zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia? Wiele lat temu taki pomysł wydawał się absurdalny, dziś Czarny Piątek to powszechny sposób na sprawienie przyjemności sobie i bliskim za najniższą cenę w roku.

W x-komie oczywiście jak zawsze planujemy huczne obchody Black Friday. Co dokładnie będzie można zakupić podczas Black Friday w grupie x-kom? Wszystkiego jeszcze nie możemy zdradzić, ale możemy już uchylić rąbka tajemnicy.

W tym roku Black Friday postanowiliśmy zorganizować Black Month, a więc z promocji w x-komie i al.to mogliście korzystać już od końcówki października.

Kulminacja akcji to oczywiście Czarny Piątek, który właśnie nadchodzi.

Zobaczcie dokładne godziny rozpoczęcia czarno-piątkowych promocji w grupie x-kom. Pamiętajcie, że ten, kto ma aplikację, kupuje wcześniej. Pobierzcie aplikację mobilną x-kom oraz aplikację mobilną al.to.

Godziny rozpoczęcia Black Friday w x-kom:

  • w aplikacji mobilnej – 23 listopada o 23:00,
  • na stronie internetowej – 24 listopada o 0:00.

Godziny rozpoczęcia Black Friday w al.to:

  • w aplikacji mobilnej – 23 listopada o 23:00,
  • na stronie internetowej – 24 listopada o 0:00.

Black Friday 2023 w x-komie przedłużamy do niedzieli, a w al.to do poniedziałku!

Nie macie czasu, żeby przypatrzeć się wszystkim promocjom podczas naszego Black Friday? Nic straconego. W tym roku Czarny Piątek w x-komie potrwa aż do niedzieli 26 listopada do 23:59. Dzięki temu macie cały weekend na to, by wyłapać czarno-piątkowe promocje. W bardzo niskich cenach kupicie przez ten czas laptopy, smartfony, słuchawki czy telewizory.

Black Friday przedłużymy również w naszym sklepie al.to, gdzie skorzystacie z promocji na sprzęt RTV i AGD oraz zabawki dla dzieci. A tam promocje potrwają aż do poniedziałku 27 listopada!

Przygotujcie się na promocje z aplikacją x-kom

Zastanawiacie się, jak przygotować się do następnych promocji? Koniecznie pobierzcie naszą aplikację, dzięki której aktualne promocje odkryjecie wcześniej.

Pobierz aplikację x-kom już teraz:

AppStore Google Play AppGallery

Black Friday w x-komie – śledź geeksa i bądź na bieżąco 

Jak co roku, na Geeksie będziemy przeprowadzać relację na żywo z kulminacji naszej akcji w Czarny Piątek. Śledźcie ją, by dowiedzieć się z niej wszystkich aktualnych informacji na temat Black Friday w grupie x-kom oraz by sprawdzić, które produkty najlepiej się sprzedają.

Śledźcie także ten wpis, bo będziemy go cały czas aktualizować o nowe informacje i powoli odkrywać kolejne karty.

Dowiedz się więcej o Black Friday w x-komie

Sprawdź promocje z okazji Black Friday w al.to