Czarny Piątek 2020 w grupie x-kom. Odpowiadamy na najważniejsze pytanie listopada

Dokąd nocą tupta jeż? Skąd się biorą dziury w serze? I jakie promocje grupa x-kom przygotowała na Czarny Piątek? Na szczęście znamy odpowiedź na przynajmniej jedno z tych pytań i nie zawahamy się podzielić nią z Wami. Poznajcie szczegóły tegorocznego Black Friday w grupie x-kom.

Czarny Piątek w x-kom

Koniec listopada to ten piękny czas w roku, kiedy wszystkie najważniejsze premiery technologiczne już się odbyły, a święta stanowią idealny pretekst, żeby zrobić sobie prezent. Wykorzystajcie więc Black Friday w grupie x-kom do zgarnięcia upragnionych urządzeń w niższej cenie. Potrzebujecie lepszej myszki do pracy, nowego smartfona do zdjęć czy wydajniejszego procesora? 27 listopada to dzień, w którym spełnicie swoje technologiczne marzenia.

Poniższa lista produktów objętych promocją to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Pełną pulę poznacie 27 listopada, ale już teraz możemy zdradzić, że w samym x-komie pojawi się ponad 105 tysięcy sztuk produktów w promocji. Oto część z nich:

Czarny Piątek w al.to

Sklep al.to to miejsce, w którym znajdziecie masę świątecznych inspiracji dla każdego członka swojej rodziny. W promocyjnej ofercie pojawią się sprzęty RTV i AGD, zabawki dla najmłodszych oraz artykuły dla mamy i dziecka. Najtańszy produkt kupicie już za 1 zł. Słownie: złotówkę. Zobaczcie część promocyjnej oferty al.to na Black Friday:

 

Zobacz promocje na Czarny Piątek w al.to

Czarny Piątek w combat

  • Sprzęt komputerowy dla siebie w x-kom – check,
  • Urządzenia RTV i AGD dla rodziny i prezenty dla najmłodszych w al.to – check.

A co z tym typem osoby, która stroni od technologii, najlepiej czuje się wśród natury i nigdy nie wiadomo, co jej kupić? W sklepie combat znajdziesz przeceniony sprzęt do survivalu i outdooru, który powinien zadowolić każdego domorosłego Robinsona Crusoe. Zobacz część promocyjnych produktów:

 

Zobacz promocje na Czarny Piątek w combat

Kiedy Black Friday 2020 w grupie x-kom?

Czarny Piątek rozpocznie się 27 listopada. Zobaczcie dokładne godziny rozpoczęcia czarno-piątkowych promocji w grupie x-kom. Pamiętajcie, że ten, kto ma aplikację kupuje wcześniej. Pobierzcie aplikację mobilną x-kom oraz aplikację mobilną al.to.

Godziny rozpoczęcia Black Friday w x-kom:

  • w aplikacji mobilnej o 00:00,
  • na stronie internetowej o 3:00.

Godziny rozpoczęcia Start Black Friday w al.to:

  • w aplikacji mobilnej o 00:30,
  • na stronie internetowej o 2:00.

Godziny rozpoczęcia Black Friday w combat

Black Friday na stronie internetowej combat rozpocznie się natomiast o 00:00.