Black Month w x-komie. Co tydzień nowe produkty i… suchary

Cały miesiąc na czarno? Brzmi jak niezbyt optymistyczny scenariusz. Co innego, jeśli w x-komie trwa Black Month, a więc czas polowania na najlepsze okazje. W tym roku będzie też dużo żartów. Suchych żartów. Sprawdź, co przygotowaliśmy na Czarny Miesiąc w x-komie.

Black Month 2023 w x-komie. Promocje łączą się z sucharami

„Dlaczego drukarka zawsze zajmuje drugie miejsce? Bo jest tusz tusz”. Tym oto suchym akcentem rozpoczął się czwarty tydzień Black Month w x-komie. Kto właśnie w pośpiechu szuka szklanki z wodą, by nie uschnąć, lepiej niech przygotuje całą beczkę, bo takie żarciki będą towarzyszyć promocjom aż do Czarnego Piątku.

Co poniedziałek w naszych mediach społecznościowych znajdziesz też nowy film z Karolem Strasburgerem. A skoro trwa Black Month, poczęstuj się sucharem filmem:

Za to z rabatami nie ma żartów. Poznaj polecane produkty, które podczas Black Month w x-komie kupisz taniej:

Weź udział w Black Month 2023 w x-komie

Kiedy odbędzie się Black Month w x-komie?

  • 1. tydzień promocji – od 30 października do 5 listopada
  • 2. tydzień promocji – od 6 listopada do 12 listopada
  • 3. tydzień promocji – od 13 listopada do 19 listopada
  • 4. tydzień promocji – od 20 listopada do 23 listopada

Każdy tydzień to inne produkty spośród całej oferty.

Punktem kulminacyjnym Czarnego Miesiąca będzie tradycyjnie Black Friday. Tegoroczne święto zakupów wypada 24 listopada i na ten dzień przygotowaliśmy specjalną ofertę produktów. Szczegółami podzielimy się wkrótce.

Przygotuj się na Black Month i zainstaluj aplikację x-komu

Aplikację x-komu warto mieć zainstalowaną zawsze. Ale w okresie Black Month szczególnie, ponieważ to właśnie dzięki niej dowiesz się o promocjach 2 godziny wcześniej niż na stronie internetowej.

W aplikacji dostaniesz także powiadomienia push o Gorącym Strzale, zamówieniach oraz limitowanych promocjach i rabatach.

Pobierz aplikację x-kom już teraz:

AppStore Google Play AppGallery