Podcast x-perci: Porównujemy nowe Huawei Mate z iPhonami oraz doradzamy z wyborem telewizora

Za nami dwie najgorętsze premiery tej jesieni. Zarówno iPhone 11, jak i Mate 30 są już znane publiczności, przy czym ten pierwszy trafia do pierwszych właścicieli w Polsce, drugi być może wcale nie będzie w naszym kraju dostępny. Mimo wszystko, pokusiliśmy się o ich porównanie. Przyjrzeliśmy się też parametrom telewizorów, aby ułatwić wybór najlepszego modelu.

Co oferuje Mate 30 Pro, a co iPhone 11 Pro?

Obydwa są topowe, obydwa mają grono zapalonych wielbicieli, obydwa zostały zaprezentowane we wrześniu 2019 roku i z miejsca podbiły serca fanów marek. Huawei Mate 30 Pro otrzymał poczwórny aparat z filmowaniem z szybkością 7680 klatek na sekundę! Kiedy przyda się tak wysoki klatkaż? I do czego można używać tak zaawansowanych aparatów, jakie ma Mate 30 Pro. Na te i inne pytania odpowiada gość Kamila Szwarbuły – Piotr Kaleta z serwisu Geex (prywatnie fan marki Huawei i posiadacz smartfona Mate 20).

Jaki telewizor wybrać? My znamy odpowiedź

Czym telewizor różni się od telewizora? Ile cali powinien mieć idealny TV? Czym różnią się systemy operacyjne, które sterują nowoczesnymi panelami? Pytań są dziesiątki, jeśli nie setki. Bo wiele osób nie wie, w czym pomoże im technologia Ambilight. Nie znają się również na technologiach poprawiających kolory, ani na rodzajach matryc. A różnica pomiędzy matrycą OLED i LCD jest znacząca.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz