Podcast x-perci: Huawei Mate 30 Pro, czyli jak zhakować system i mieć dostęp do apek Google

Kolejny odcinek podcastu poświęcony został w dużej mierze smartfonowi Huawei Mate 30 Pro. Jak się prezentuje? Jak się na nim pisze SMS-y? Co wspólnego z najnowszym smartfonem Huawei mają jajka sadzone i patelnia? Między innymi o tym mowa jest w najnowszym podcaście.

Ranking najpopularniejszych aplikacji

Firma badawcza Apptopia opublikowała ranking najpopularniejszych aplikacji na świecie. Z podcastu dowiecie się, kto zwyciężył w poszczególnych kategoriach i czy są wśród liderów jakieś zaskoczenia. Ale to nie wszystko. Usłyszycie także m.in. o wynikach badań, przeprowadzonych na brytyjskiej młodzieży, dotyczących umiejętności rozróżniania prawdziwych informacji od fałszywych.

Huawei Mate 30 Pro

W roli x-perta wystąpił największy fan smartfonów Huawei, nasz redakcyjny kolega, Piotr Kaleta. Jako specjalista tej marki barwnie opowiedział o pierwszych wrażeniach z użytkowania smartfona Mate 30 Pro. Rozmówcy podziwiają imponujące możliwości aparatu dostępnego w smartfonie, a właściwie czterech aparatów, w tym aż dwóch z matrycą 40 Mpix. Kontrowersje i różne skojarzenie wywołał natomiast sam ich wygląd.

Ważną część rozmowy stanowiła dyskusja na temat ograniczeń związanych z brakiem certyfikacji od Google i problemem z obsługą aplikacji. Jak to obejść, czyli inaczej mówiąc: jak legalnie zhakować system? Odpowiedź w dzisiejszym podcaście. Jako bonus dowiecie się o tym, jak Chińczycy pokochali Krzyżaków. Ciekawi? Zapraszamy do słuchania.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz