Podcast x-perci: Huawei P40 Lite i P40 Lite E: fajnie w rewelacyjnych cenach

Smartfon z parametrami flagowca w zaskakująco niskiej cenie? Jeszcze do niedawna wydawało się to niemożliwe, jednak dzisiaj przyglądając się nowym modelom Huawei, możemy odnieść wrażenie, że tak właśnie jest. Posłuchajcie, co skrywają w sobie smartfony P40 Lite i P40 Lite E.

Czyżby na rynku pojawił ideał?

Podcast zaczynamy od odpowiedzi na pytanie: czy w niedługim czasie trasę Gdańsk – Zakopane pokonamy pociągiem w mniej niż godzinę.

Ten temat to jednak tylko luźny wstęp przed esencją rozmowy, która tym razem poświęcona jest najnowszym smartfonom Huawei.  W podcaście posłuchacie między innymi o różnicach pomiędzy dwoma najnowszymi modelami, a więc: P40 Lite i P40 Lite E. Oczywiście część rozmowy dotyczy także interesującego wielu problemu jakim jest brak możliwości zainstalowania aplikacji Google, a więc takich jak: Chrome, Mapy Google, YouTube. Jeśli należycie do grona tych osób to być może te braki zrekompensuje Wam cena. P40 Lite, a więc model z 8-rdzeniowym procesorem i doskonałymu kosztuje jedynie … 999 zł. Jego nieco okrojona wersja, czyli P40 Lite E, jest o 300 zł tańsza, a warto zauważyć, że jego specyfikacja również do ubogich nie należy. Co jeszcze wiemy o smartfona? Posłuchajcie w podcaście.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz