Podcast x-perci: Testujemy nowości smartfonowe: OnePlus 7T i Xiaomi Redmi Note 8 PRO

Dynamika rynku smartfonów sprawia, że praktycznie co miesiąc producenci serwują nam jakąś nowość. Tym razem przyglądamy się dwóm modelom z różnych półek cenowych – tańszemu Redmi Note 8 Pro i flagowemu OnePlus 7T.

Redmi Note 8 Pro. Czyżby sprzedażowy hit jesieni?

Nie ma to jak wejść na rynek z kontrowersją. Takie doznania funduje bohater pierwszej części podcastu, czyli smartfon Redmi Note 8 Pro. Kontrowersje dotyczą aparatu, którego rozdzielczość podawana jest jako 64 Mpix, jednak fizycznie nie ma modułu o tak wysokiej rozdzielczości, rezultat ten wykręca soft. Czy afera jest zatem bezpodstawna? Kuba Godek i Kamil Szwarbuła gorąco debatują nad tym tematem. Panowie omawiają też baterię – rzecz najważniejszą w telefonie dla Kamila – analizują też wydajność urządzenia, obsługę aplikacji i kilka innych smaczków związanych z Redmi Note 8 Pro.

OnePlus 7T. Flagowiec z (prawie) filmowym ekranem

Proporcje ekranu 20:9 są unikalne dla smartfona. Tymczasem taki wyświetlacz czeka na Was w OnePlus 7T, którego prowadzący omawiają szczegółowo w drugiej części podcastu. Nie zawahali się nawet nazwać go iPhonem wśród Androidów. OnePlus 7T ma w końcu ekran z odświeżaniem 90 Hz, mocarny procesor, świetnie zoptymalizowany system, gustownie wykonaną obudowę, ale… w Polsce jest marką słabo rozpoznawalną. Kto zatem skusi się na sprzęt, który ledwie zna? Czy OnePlus 7T ma szansę na nadwiślański sukces? Odpowiedź znajdziecie w naszym podcaście.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz