Mobilne oraz wydajne laptopy HP i Acer z Microsoft 365 w gratisie

Pakiet od Microsoft jest nieodzowną częścią pracy biurowej i powinien znaleźć się na każdym firmowym komputerze. Teraz masz okazję otrzymać pakiet w prezencie przy zakupie jednego z laptopów marki HP lub Acer, które doskonale sprawdzą się nie tylko przy pracy, ale również jako domowe centrum rozrywki.

Elegancki i smukły laptop HP

Laptop z serii HP Pavilion 15 przemówi do wszystkich tych, którzy potrzebują sprzętu nadającego się do pracy i który odznacza się stonowanym designem. Aluminiowa, srebrna obudowa dodaje elegancji, a podświetlenie klawiatury na pewno pomoże nocnym markom. Twórcy Paviliona 15 zadbali o komfort Twych podróży, tworząc konstrukcję ważącą jedynie 1,5 kg. Nie ciąży Ci w torbie i nie przeszkadza w przesiadkach między przystankami.

HP Pavilion 15 użyjesz nie tylko do pracy, ale również do strumieniowania multimediów czy gry w wybrane gry wideo. Tutaj przyda się zintegrowany układ graficzny z nieocenioną pomocą nowoczesnego 6-rdzeniowego procesora AMD Ryzen 5 4500U, zaprojektowanego notabene z myślą o systemach biurowych. Dodatkowo przy 8 GB pamięci RAM i dysku SSD o pojemności 512 GB możesz liczyć na zadowalającą szybkość i wielozadaniowość.

HP Pavilion 15

Efektom pracy laptopa przyjrzysz się na matowym ekranie IPS w rozdzielczości Full HD. Jasność ekranu to 250 nitów, czyli wartość, która zapewni dobrą czytelność w domu i w biurze. O dźwięk wydostający się z głośników laptopa zadbało zaś duńskie przedsiębiorstwo Bang & Olufsen, które na co dzień zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprzętu audio, czyniąc brzmienie bogatszym i naturalniejszym.

Urządzenie dopuszcza możliwość zaszyfrowania z użyciem modułu TPM, która pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo przechowanych na laptopie danych – nawet w przypadku wymiany dysku twardego lub zmian dokonanych w ustawieniach systemu.

Zobacz HP Pavilion 15


Mobilny i wszechstronny laptop Acer

Osobom szczególnie zabieganym przyda się Acer Swift 3. Zabierzesz go ze sobą dosłownie wszędzie i nawet nie odczujesz jego ciężaru, a to dlatego, że waga laptopa wynosi zaledwie 1,2 kg, a grubość obudowy nie przekracza 16,5 mm. Bateria przy obciążeniu przeglądarką internetową i aplikacjami pokroju Word spokojnie wystarcza na 8 godzin. Toteż jest to idealna propozycja dla osób, którym przeciągnęły się podróże lub spotkania poza biurem i nie mają jak podłączyć się do gniazdka.

Acer Swift 3 napędzany jest przez 6-rdzeniowy procesor AMD Ryzen 5 4500U wraz z układem graficznym AMD Radeon Graphics. W środku znajduje się także 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności 512 GB, co zapewnia płynną obsługę wszystkich procesów.

Laptop Acer Swift 3

Laptop ma czytnik linii papilarnych, który pozwoli prędko rozpocząć pracę, logując się jednym dotknięciem. Urządzenie wykorzystuje jeszcze najnowszą generację sieci bezprzewodowej – Wi-Fi 6, notując o 75% mniejsze opóźnienie względem Wi-Fi 5 i pozwalając na jeszcze szybszy transfer danych.

Do dyspozycji otrzymujemy 14-calowy ekran Full HD w technologii IPS, którego nie otaczają masywne ramki, ale wąziutki pasek. Laptop wykorzystuje technologie Acer Color Intelligence oraz ExaColor, które automatycznie dostosują temperaturę kolorów i wartości gamma, korzystnie wpływając na kolorystykę, jasność i nasycenie wyświetlanego obrazu.

Zobacz Acer Swift 3


Kup laptop HP lub Acer i odbierz Microsoft 365 w prezencie

Jeszcze do 5 czerwca 2021 roku masz szansę skorzystać z promocji x-kom. Wystarczy, że kupisz wybrany laptop HP lub Acer z oferty sklepu i odbierzesz Microsoft 365 Personal w prezencie.

Sam pakiet Microsoft 365 wzorowo sprawdzi się na wyżej wymienionym sprzęcie, oferując narzędzia do komunikacji, takie jak Microsoft Teams i Outlook, i pozostałe do pracy, m.in. Word, Excel czy PowerPoint.