Karty GeForce RTX a kody do gry Watch Dogs Legion. Niestety nie każdy go otrzyma

Dodawanie kodów do gier przez NVIDIA z okazji premiery nowych kart graficznych stało się świecką tradycją. Nie inaczej miało być z chwili debiutu rodziny GeForce RTX 3000, gdy zapowiedziano kody do gry Watch Dogs Legion. Niestety nie trafią one do wszystkich.

Globalny problem z dostępnością RTX 3000

Od tego należy zacząć wyjaśnienia. Otóż NVIDIA zmaga się z problemem dystrybucji nowych kart graficznych. Ten problem ma charakter globalny i nie dotyczy wyłącznie naszego kraju. Cierpią gracze na całym świecie (chlip, chlip).

Niestety oznacza to również, że dostępne egzemplarze nie pokryją wszystkich zamówień złożonych na GPU z serii RTX 3000. Nieznane są także terminy kolejnych dostaw, niemniej w tej materii pozostajemy w stałym kontakcie z firmą NVIDIA i o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

NVIDIA Geforce RTX 3090

Nie ma kart, nie będzie też gry

W świetle powyższych faktów powstała niefortunna reakcja łańcuchowa, która pociągnęła za sobą zakończenie promocji na grę Watch Dogs Legion.

Początkowo kody miały być dodawany do 29 października 2020 roku. Ponieważ nie ma gwarancji, że karty fizycznie dotrą do klientów, poszczególni sprzedawcy (w tym x-kom) wygaszają promocję.

Niemniej jako sklep staramy się dodawać kody do zamówień już skompletowanych i wysyłanych do klientów.

Co dalej?

Jako sklep prowadzimy negocjacje z firmą NVIDIA, aby wydłużyć czas działania kodów, jednak na ten moment zieloni nie zmieniają zasad promocji. Jeśli sprawa ulegnie zmianie, będziemy informować wszystkich, którzy zamówili karty GeForce RTX 3000.

Zawsze może się z nami skontaktować w tej sprawie – pod adresem x-kom@x-kom.pl lub pod numerem 34 377 00 00.