Football Manager 2020 i Watch Dogs 2 za darmo na Epic Games Store

Epic Games znów wyszedł z ciekawą propozycją dla entuzjastów jedynej słusznej ceny za gry. Tym razem za darmo pobierzemy aż trzy tytuły, w tym dwa hity. Oprócz Football Managera 2020 i Watch Dogs 2 do zgarnięcia jest też dość pokręcona platformówka Stick It to The Man!. Promocja oczywiście nie potrwa wieczność, więc warto się pospieszyć z dopisaniem gier do swojego konta, tym bardziej że zajmie Wam to mniej niż 5 minut.

Football Manager 2020 za darmo do 24 września

To, co chciałem powiedzieć o tegorocznej odsłonie symulatora menedżera piłkarskiego, powiedziałem już w recenzji Football Managera 2020. Inna rzecz, że tej serii nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać, bo słyszeli o niej nawet ci, którzy ani z futbolem, ani z grami wideo mają niewiele wspólnego. Na przykład żony rzucające pozwami rozwodowymi w twarze uzależnionych od FM-a mężów.

Football Manager to nie gra. To styl życia. Szacunek ludzi tabelek. Wiem, bo gram. Nieprzerwanie od 2002 roku, gdy seria nazywała się jeszcze Championship Managerem.

Do premiery FM-a 2021 zostało jeszcze sporo. Właściwie nie wiadomo, ile. Z uwagi na pandemię gra nie ukaże się w planowanym terminie. Wiemy jedynie, że powinna pojawić się do końca roku.

Tak czy inaczej przedłużone życia FM-a 2020, „dopalane” dodatkowo aktualizacjami przygotowywanymi przez społeczność, sprawia, że zdecydowanie warto pograć jeszcze w tegoroczną odsłonę.

Football Manager 2020

Darmowe Watch Dogs 2 na Epic Games Store

Tutaj również czas na podpięcie gry do konta mamy do 24 września. Co do samego Watch Dogs 2, nie jest to być może gra idealna. Opinie wśród graczy są podzielone – jedni chwalą Ubisoft za efektowną warstwę wizualną WD2 oraz za nieźle przygotowaną mechanikę hakowania, inni ganią za powtarzalność misji, słaby voice acting i optymalizację, która uniemożliwia odpalenie gry w płynnych 60 fps-ach nawet na mocniejszych komputerach.

Ale przecież… darowanej grze w niedoskonałości się nie zagląda.

O czym jest Watch Dogs 2? To trzecioosobowy akcyjniak, przypominający trochę serię Grand Theft Auto, choć tu dominantę rozgrywki stanowi hakowanie wszystkiego, co tylko się da. Dostajemy do dyspozycji masę gadżetów, dzięki którym możemy przejmować kontrolę nad pojazdami, smartfonami przechodniów czy elementami miejskiej infrastruktury.

Generalnie zabawy tu macie na dobre kilkadziesiąt godzin.

Stick It to The Man!

Dość dziwna gra. Sporo w niej absurdalnego poczucia humoru, które jednym przypadnie do gustu, a innych odtrąci. Akcja Stick It to The Man! rozgrywa się w świecie kartonowych wycinanek. Główny bohater Ray potrafi czytać i przeklejać myśli innych ludzi, dzięki magicznej macce, która przyssała się do niego pewnego dnia. Nadnaturalnymi zdolnościami Raya szybko zaczyna interesować się tajemnicza organizacja, która chce je wykorzystać do własnych, rzecz jasna – niecnych – celów.

Podobnie jak poprzednie dwie gry, tak i Stick It to The Man! dostępny będzie za darmo na platformie Epic Games Store do 24 września.

Co zrobić, żeby pobrać Football Manager 2020, Watch Dogs 2 i Stick It to The Man! za darmo?

Rzecz jest banalnie prosta. Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto w Epic Games Store, a jeśli go nie posiadacie – zarejestrujecie się. Aby przypisać gry do konta, nie musicie nawet pobierać aplikacji. Ta potrzebna będzie dopiero wtedy, gdy zechcecie zagrać w „zakupiony tytuł”.

Football Manager 2020, Watch Dogs 2 i Stick It to The Man! zdobędziecie, dokonując bezgotówkowego zakupu. Ot, wchodzicie na stronę z grą, wybieracie promocyjną wersję i kupujecie ją za 0 zł. Tyle.