Zabawa i nauka? Podaruj dziecku zestaw od PLAYMOBIL®

Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Kup dziecku zestaw klocków PLAYMOBIL®, zapewniający nie tylko długą i wspaniałą zabawę, ale i efektywny rozwój. Zabawa klockami i figurkami PLAYMOBIL® to doskonały sposób na ćwiczenie wyobraźni, pomysłowości oraz szeroko pojętej kreatywności. Przekonaj się do zestawów, które od 1974 roku bawią i uczą kolejne pokolenia.

Klocki i figurki PLAYMOBIL®  to coś więcej niż zabawki  

Zestawy PLAYMOBIL® to starannie wykonane i wykończone klocki, które swoim potencjałem zaskoczą nie tylko dziecko, ale i niejednego dorosłego. Co ważne, są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych, a ich wielkość i konstrukcja w 100% przystosowana jest do wieku rekomendowanego na opakowaniu każdego zestawu.

Głównymi atutami klocków PLAYMOBIL® są elementy interaktywne. Maluch znajdzie w nich również mechanizmy sterujące oraz ruchome części konkretnych budowli, np. wsuwane elementy budowli, huśtawki czy zjeżdżalnie. To właśnie dzięki nim, będzie mógł namacalnie poznać działanie określonych przedmiotów w poszczególnych sytuacjach. Otrzyma także możliwość tworzenia własnych scenariuszy zabawy, która niemal 1:1 odwzorowuje codzienne życie oraz panujące w nim reguły.

Playmobil zabawki na dzień dziecka geex

W zestawach znajdują się również figurki PLAYMOBIL®. Są to miłe dla oka i bardzo różnorodne postaci, związane z konkretną tematyką. To właśnie dzięki nim dziecko może jeszcze bardziej wczuć się w zabawę, udając jednego z bohaterów swojego zestawu.

Na tym jednak nie koniec. Warto wiedzieć, że tak, jak szeroka jest wyobraźnia dziecka, tak wszechstronna może być zabawa zestawami PLAYMOBIL®. Otóż każdy z nich możecie ze sobą łączyć, nie ograniczając się wyłącznie do tematyki jednego zestawu. Dzięki temu pole manewru i przestrzeń dla wyobraźni malucha znacznie poszerza.

Tematyka zestawów PLAYMOBIL®

Świat PLAYMOBIL® to niebywałe spectrum atrakcji dla najmłodszych. Każdy maluch znajdzie tutaj coś dla siebie. W jednej chwili może udać się na pełne zwierząt farmy, aby już za moment znaleźć się na stadionie sportowym lub pirackim statku, który dotąd znany mu był jedynie z bajek. Innymi słowy, tematyka serii PLAYMOBIL® jest niezwykle różnorodna. Wśród zestawów PLAYMOBIL® znajdziecie m.in.:

…. i wiele, wiele innych.

Polecane zestawy PLAYMOBIL®  na prezent