Bohaterowie „The Office” zaszczepieni na Twitterze

Bohaterowie amerykańskiego sitcomu „The Office” powrócili… Ale niestety tylko na Twittera. Pracownicy „Biura” znowu stali się sławni za sprawą pewnego użytkownika Twittera i jego pomysłu na scenariusz jednego odcinka „The Office”, w którym wszyscy pracownicy muszą zostać zaszczepieni. Każda z postaci serialu ma coś do powiedzenia na ten temat. Przekonajcie się jak trafnie użytkownicy Twittera, potrafią wcielić się w role bohaterów „The Office” i przemówić ich głosami.

Czasem pozostaje już tylko śmiech

Dobrze jest złapać dystans do obecnej rzeczywistości i mimo wszystko, pofolgować sobie trochę z niej. Przecież nie można dać się zwariować. Od czasu do czasu należy dać upust swoim emocjom. Tak też zrobili fani serialu „The Office” na Twitterze. Sprawdźcie, co bohaterowie „The Office” powiedzieliby, gdyby musieli przyjąć szczepionkę przeciwko COVID-19.

Bohaterowie serialu The Office

Niesłabnąca sława „The Office”

Choć emisję amerykańskiego serialu „The Office” zakończono w 2013 roku, to sam serial, jak i jego bohaterowie – w szczególności Michael, Tim, Dwight i Pam – wciąż są popularni, a ich wizerunki wykorzystywane są w popkulturze. Nie ma się co dziwić, w końcu to kultowy serial, rozpoznawany na całym świecie. Uwielbiany przez miliony widzów. A bohaterowie „The Office” idealnie się nadają do komentowania rzeczywistości i memów.

Pandemia w „The Office”

Co powiedzielibyście na rzeczywistość pandemiczną w słynnym sitcomie „The Office”? Jakby się zachowywali bohaterowie słynnego amerykańskiego serialu w czasach pandemii? Jaka byłaby dla nich „nowa” rzeczywistości i jakby reagowali, np. na szczepienia. Co by mówili?

Otóż jeden z użytkowników Twittera – @Tumi213 rozpoczął arcyciekawą zabawę, którą podchwyciło tysiące użytkowników na Twitterze. @Tumi213 zaproponował, żebyśmy wyobrazili sobie odcinek „The Office”, w którym wszyscy bohaterowie muszą poddać się szczepieniom. Użytkownicy i fani „The Office” podłapali pomysł i zaczęli pisać, co dana postać z serialu powiedziałaby na temat przyjęcia szczepienia. Lawina twettów ruszyła.

I posypały się twitty z przeróżnymi wizjami. Zwróćcie uwagę na ilość retweetów i polubień.

Twett Tomi The Office

Bohaterowie „The Office” szczepią się

Czy wyobrażacie sobie odcinek „The Office”, w którym pracownicy będą poddawani szczepieniom? Albo cały sezon „The Office” osadzony w dobie pandemii COVID-19? Ciekawa jestem Waszych pomysłów. Piszcie, proszę w komentarzach. Tymczasem poniżej kilka udanych koncepcji użytkowników Twittera na reakcję postaci serialu na szczepienia.

Tweet Camdiggyidy Twitter

Ach, ten Michael i jego pomysły. Myślę, że najbardziej absurdalne zachowanie byłoby w wykonaniu właśnie Michaela Scotta. Na przykład, tuż po szczepieniu udaje, że ma wstrząs anafilaktyczny i umiera. Oczywiście nikt się nie śmieje. Patrzą tylko z pożałowaniem na swojego szefa, po czym wracają do pracy. 

Jak na Pam przystało, jej pomysł musi być uroczy. Zrobienie maseczek dla wszystkich pracowników bardzo do niej pasuje. Zapewne zrobiłaby maseczki, które byłyby charakterystyczne dla każdego z pracowników biura, np. maseczka z kotem dla Angeli.

Pandemiczne psikusy słynnego duetu Jim – Dwight z całą pewnością byłyby najśmieszniejsze. Oni to lubili płatać sobie wzajemnie figle.

Dwight Schrute i jego niesamowicie bujna wyobraźnia, za którą go tak bardzo lubię.

Tweet Only_1AG

Szalona Kelly Kapoor nieprzytomnie zakochana w Ryanie. Czego to ludzie nie zrobią dla miłości.

Tweet Sir Nkanysio

O, tak! Wypowiedź typowa dla Ryana… hłe, hłe, hłe.

Tweet GothamGawd...!!

Postawa iście w stylu Stanleya Hudsona.

Tweet Hawaai Havertz

Kevin Malone – postać, która myśli przede wszystkim o jedzeniu.

Tweet aye man, say man...

Stanowczość i zacięcie Oscara Martineza – to lubię.

Tweet No Relation, Esg.

Phyllis Vance, która lubiła sobie zrobić przerwę w pracy na marzenia.

„The Office” i „The Office PL” ucieczką od pandemii

Jestem pewna, że bohaterowie z „The Office” pomogliby nam nabrać dystansu do obecnej sytuacji. Bowiem doskonale się do tego nadają. Byliby pociechą w czasach pandemii COVID-19. Ale niestety zostało nam jedynie ponowne odtwarzanie odcinków wspaniałego amerykańskiego serialu. 

Ale, ale… A co będzie z polskim „The Office”? Ciekawe czy w „The Office PL” pojawi się wątek COVID-19 i szczepionek. Polska wersja już niebawem, bo już prawie jesień. Zobaczcie obsadę „The Office PL” – Premiera i obsada „The Office PL”.