Nie masz planów na Sylwestra? Możesz go spędzić na wirtualnej wyspie Paris Hilton

Znana na całym świecie dziedziczka hotelowej fortuny i modelka – Paris Hilton – ogłosiła, że stworzyła własną wyspę w wirtualnym świecie Roblox. Rzeczone miejsce nosi nieco przewidywalną nazwę „Paris World” i (najpewniej) za odpowiednią opłatą dostępne będzie niemal dla każdego, kto posiada łącze internetowe pod ręką. Jak się okazuje, 40-letnia celebrytka przygotowała też parę niespodzianek z okazji Sylwestra. Czego można się spodziewać?

Metaverse – o co chodzi?

Projekt oparty na sieci wirtualnych światów 3D potwierdza, że Paris Hilton dołącza do grona celebrytów i marek, które widzą przyszłość w tzw. idei metaverse, skutecznie rozsławionej w ostatnim roku przez Marka Zuckerberga.

Mówiąc najprościej, środowisko Roblox, reprezentujące świat metaverse, pozwala użytkownikom tworzyć scenariusze i własne doświadczenia, a także definiować wrażenia z ich wybitnie zaawansowaną personalizacją. 

Wszystko to sprawia, że sieci wirtualnego świata 3D stają się genialnym polem do zajrzenia w głąb funkcjonowania marek, firm oraz – tak jak w tym przypadku –  życia celebrytów.

Zobacz też:

💡 Adidas otwiera się na Metaverse i ogłasza współpracę z NFT Projects Bored Ape Yacht Club

paris hilton wyspa sylwester 3d
fot. John Shearer / Wireimage

Paris World – co oferuje?   

W świecie Paris Hilton użytkownicy mają szansę zobaczyć repliki jej posiadłości w Beverly Hills. Nie zabrakło tu również miejsca dla słynnej „psiej rezydencji”. 

Goście wirtualnej wyspy Hiltonki mogą również podziwiać neonowe dekoracje z wesela, które ona i jej mąż Carter Reum zorganizowali na początku tego roku na molo w Santa Monica w Kalifornii. 

Ponadto, wszystkie miejsca i atrakcje będą mogli podziwiać poruszając się sportowym samochodem lub podczas relaksu na luksusowym jachcie Sunray.

Uważamy, że Paris ma realną możliwość wywierania wpływu, nawet na poziomie młodszym niż to, kim jest jej główny klient. Zbudowaliśmy fantastyczny, kapryśny świat, który wierzymy, że jej fani i nowi fani po prostu pokochają
Bruce Gersh
dyrektor ds. mediów w agencji 11:11 Media

W tym miejscu warto też zaznaczyć, że miejsce w serwisie Roblox powiększa dorobek dziedziczki hotelowej fortuny, który do tej pory obejmował wspomniany już dom medialny 11:11, dwa programy TV: „Gotowanie z Paris” i „Zakochana Paris” oraz podcast „To jest Paris”.

paris hilton wyspa sylwester 3d
fot. EastNews

Sylwester u Paris Hilton 

W związku ze zbliżającym się Sylwestrem jedna z najbardziej znanych skandalistek i celebrytek Ameryki postanowiła pójść o krok dalej. 

Hiltonka oficjalnie zapowiedziała, że goście Paris World mogą spodziewać się specjalnych atrakcji w związku z powitaniem Nowego Roku 2022. Jakich? Okazuje się, że fani wirtualnej rozrywki 3D będą mogli dostroić się do elektronicznego setu DJ-skiego samej Paris Hilton. 

Co prawda, potwierdzono, że będzie to jej pierwszy wirtualny występ, ale biorąc pod uwagę doświadczenie Hilton i jej ludzi w branży rozrywkowej –  m.in. w Dubaju, na Ibizie czy w Chinach – trzeba przyznać, że pomysł ten może okazać się całkiem ciekawy. 

Dla mnie metaverse to miejsce, w którym możesz zrobić wszystko, co możesz zrobić w prawdziwym życiu w cyfrowym świecie
Paris Hilton