Poznaj opaskę odstraszającą ZSonic. Zobacz, jak nie dać się komarom

Marzą Ci się letnie wieczory bez drażniącego brzęczenia za uchem? Szukasz skutecznego sposobu na komary i inne owady? Nie chcesz przy tym korzystać ze szkodliwych środków chemicznych? Wygląda na to, że innowacyjna opaska odstraszająca ZSonic może Ci się naprawdę spodobać. Dowiedz się więcej i odkryj, jak chronić się w inteligentny, skuteczny i bezpieczny sposób.

Bransoleta ZSonic – co to jest?

Odstraszająca opaska ZSonic to gadżet, który do złudzenia przypomina klasyczny smartband. W rzeczywistości jest to jednak genialne narzędzie do walki z najbardziej znienawidzonymi owadami lata. 

Mimo że urządzenie ZSonic jest sprzętem zupełnie wolnym od chemikaliów, to bardzo szybko i bezpiecznie dla otoczenia eliminuje komary, a następnie w pełni pozwala cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Właśnie dlatego jest rekomendowane w szczególności dzieciom i seniorom, choć tak naprawdę, jego atuty doceni każda osoba ceniąca sobie wygodę i skuteczność. 

zsonic opaska na komary
fot. zsonic.ushoppyworld.com

Jak działa opaska odstraszająca komary?

Nadgarstkowy sprzęt ZSonic emituje specjalne ultradźwięki, które nie są słyszalne dla ludzi i zwierząt. Wpływają one wyłącznie na komary i insekty, które z założenia trzymają się od nich z daleka. W ten sposób, bez użycia chemii i innych niebezpiecznych środków, eliminują niemal do zera ryzyko ukąszenia i jego drażniących konsekwencji. Z takim „odstraszaczem” można zapomnieć o maściach oraz specjalistycznych preparatach zwalczających insekty, a następnie cieszyć się letnimi spotkaniami w plenerze na 100%. 

Ale to nie wszystko. ZSonic nigdy się nie kończy – tak, jak np. gotowe środki owadobójcze. Opaskę odstraszającą ładuje się dosłownie jak… smartfon, a jej akumulator jest na tyle pojemny, że może pracować nawet do 130 godzin na jednym ładowaniu. Z kolei w razie rozładowania, energię uzupełnia się tu zaledwie w 20 minut, za pomocą specjalnego złącza micro USB. 

Obsługa urządzenia jest prosta i niewymagająca, a sam gadżet, dzięki uniwersalnemu wyglądowi, pasuje niemal do każdej stylizacji. Opaska jest też wodoodporna. 

fot. zsonic.ushoppyworld.com
Źródło: zsonic.ushoppyworld.com, news24.ushoppyworld.com