HBO udostępniło plakat i zwiastun wydarzenia „Harry Potter. 20 rocznica: Powrót do Hogwartu”

Z peronu 9 i ¾ niebawem odjedzie pociąg do Hogwartu. W nim spotkać będzie można aktorów znanych z całej serii Harry Potter. A wszystko to z okazji 20. rocznicy premiery filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Nieco wcześniej HBO Max udostępniło pierwszy zwiastun wydarzenia, a teraz poznaliśmy także oficjalny plakat. Co czeka na nas w Hogwarcie?

Plakat wydarzenia „Harry Potter. 20 rocznica: Powrót do Hogwartu”

By podgrzać nieco atmosferę przed powrotem do Hogwartu, HBO Max udostępniło pierwszy oficjalny plakat wydarzenia. „Witaj z powrotem w miejscu, gdzie zaczęła się magia” – tak do obejrzenia produkcji zachęca grafika. Na plakacie, w świątecznie wystrojonej Wielkiej Sali, znaleźli się główni aktorzy serii Harry Potter: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Matthew Lewis, Oliver Phelps, James Phelps, Tom Felton, Bonnie Wright, Evanna Lynch i Alfred Enoh.

Trzeba przyznać, że wielu z nich zmieniło się nie do poznania. Aż trudno uwierzyć, że to już 20 lat od premiery pierwszego filmu.

„Harry Potter. 20 rocznia: Powrót do Hogwartu” – gdzie obejrzeć?

Premiera „Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts” odbędzie się 1 stycznia 2022 roku na platformie HBO Max. Niestety w dalszym ciągu nie wiadomo, czy widzowie w Polsce będą mogli zobaczyć wydarzenie w dniu premiery, ponieważ HBO Max nad Wisłą nie jest jeszcze dostępne.

Wiemy, że „Powrót do Hogwartu” formułą ma być zbliżony do tej, jaką HBO przygotowało przy okazji produkcji „Przyjaciele: Spotkanie po latach”. Do Hogwartu zawitają znani z całej serii aktorzy i będzie to prawdziwy powrót do magicznych, szkolnych lat. Więcej o wydarzeniu pisaliśmy w tekście: Harry Potter. 20. rocznica: Powrót do Hogwartu. Najsłynniejsi czarodzieje świata wracają do szkoły.

„Harry Potter. 20 rocznia: Powrót do Hogwartu” – zwiastun

Kilka dni wcześniej, HBO Max udostępniło pierwszy zwiastun produkcji: