Zadbaj o piękny i zdrowy uśmiech. Postaw na szczoteczkę Oral-B iO Series 10 z przełomową technologią magnetyczną

Nie jest tajemnicą, że technologia zmienia nasze życie i wpływa na codzienne nawyki. Jak się okazuje, dzieje się to również w zakresie higieny i pielęgnacji jamy ustnej. I dobrze! Dzięki temu codzienne mycie zębów nie jest już tylko rutyną, a z odpowiednim sprzętem staje się czystą (dosłownie i w przenośni) przyjemnością. Szczególnie, jeśli pod ręką ma się taki sprzęt, jak Oral-B iO Series 10. To nie tylko szczoteczka elektryczna, ale prawdziwy technologiczny przełom w dbaniu o zdrowie naszych zębów i dziąseł. Sprawdź, co ma do zaoferowania.

Oral-B iO Series 10. Rewolucyjna szczoteczka do zębów

Czy wiesz, że od teraz codzienne mycie zębów może być już nie tylko obowiązkiem, ale i czystą przyjemnością? Wystarczy, że na swojego pomocnika wybierzesz najnowszą szczoteczkę elektryczną od znanej i lubianej marki Oral-B.

Model iO Series 10, bo o nim mowa, to niezwykła, po brzegi wypełniona technologią szczoteczka do zębów, która swoją formą i jakością przynosi prawdziwy przełom w higienie jamy ustnej. W efekcie najnowsza propozycja z kultowej linii Oral-B iO zapewnia nie tylko piękny, ale i przede wszystkim zdrowy uśmiech. Jest to tym łatwiejsze, że można ją sprytnie dopasować do swoich potrzeb. 

Najpierw jednak warto wiedzieć, co ją wyróżnia. Wśród największych zalet Oral-B iO Series 10 należy wymienić przede wszystkim unikalną, autorską technologię magnetyczną Oral-B iO oraz zaawansowane oprogramowanie oparte na algorytmach sztucznej inteligencji. Gdy dołożymy do tego najlepsze komponenty i design, obok którego po prostu nie da się przejść obojętnie, staje się jasne, że mamy do czynienia z jedynym w swoim rodzaju egzemplarzem szczoteczki elektrycznej, która ma realną szansę stać się osobistym asystentem i wprowadzić przełomowe rozwiązania do codziennej rutyny mycia zębów. Tym bardziej, że urządzenie Oral-B doskonale nadaje się nie tylko do czyszczenia zębów, ale i dziąseł oraz trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. 

Różnorodna mieszanka atutów gwarantuje więc, że współtworzona z dentystami propozycja od firmy Oral-B spełni najwyższe oczekiwania użytkowników. Co więcej, jest w stanie w spektakularny sposób sprawić, że  czyszczenie będzie nie tylko skuteczne, ale również bardzo lekkie, proste i przyjemne.  

Szczoteczka do zębów Oral-B iO 10 Czarna

Technologia magnetyczna iO dla najlepszych efektów

Sercem i motorem napędowym modelu iO Series 10 jest jedyny w swoim rodzaju silnik ze specjalnie skonstruowanym liniowym napędem magnetycznym. To właśnie on sprawia, że mycie zębów jest nie tylko efektywne, ale i wyjątkowo delikatne. Jak to działa w praktyce?

Technologia magnetyczna iO kieruje swoją moc do każdego pojedynczego włosia okrągłej główki, pobudzając ją w ten sposób do charakterystycznych mikrowibracji. To właśnie one, w połączeniu z pastą i wodą, zapewniają fenomenalne efekty, w postaci skutecznego czyszczenia, niwelowania płytki nazębnej i usuwania bakterii – również z trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. 

Co ciekawe, delikatne drgania nie tylko myją, ale również masują dziąsła, wspierając ich ukrwienie, a co za tym idzie ogólne zdrowie. W urządzeniu Oral-B iO 10 zaimplementowano także czujnik siły nacisku, który świeci na czerwono, gdy zęby szczotkowane są za mocno, oraz na zielono, gdy są myte prawidłowo. Efekt? Pełna kontrola nad sposobem mycia jamy ustnej sprawia, że z modelu Oral-B iO 10 mogą bezpiecznie korzystać również osoby z wrażliwymi zębami i dziąsłami. 

7 trybów pracy i pełna personalizacja 

Możliwość całkowitego dostosowania szczoteczki Oral-B iO 10 do indywidualnych potrzeb to jej kolejny wielki atut. Dzięki obecności sztucznej inteligencji jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. 

Jak to zrobić? Można skorzystać z predefiniowanych trybów czyszczenia, sprawnie dopasowując w ten sposób intensywność i zakres mycia jamy ustnej. 

Do dyspozycji użytkownika są tutaj dedykowane programy producenta:

  • codzienne czyszczenie
  • dokładne czyszczenie
  • delikatne czyszczenie
  • super delikatne czyszczenie
  • wybielanie
  • pielęgnacja dziąseł
  • czyszczenie języka
Szczoteczka do zębów Oral-B iO 10 kolory

Oprócz powyższego, najnowsza szczoteczka Oral-B z serii iO posiada cały szereg funkcji, które skutecznie pomogą w dbaniu o codzienną higienę. W trakcie mycia zębów użytkownik może korzystać m.in. z funkcji monitorowania szczotkowania, która pozwala na śledzenie procesu mycia zębów w zakresie 3D, a dokładniej ich przedniej, górnej i tylnej powierzchni. 

Co wygodne i ciekawe, proces mycia można śledzić zarówno na kolorowym ekranie, który jest wbudowany w szczoteczkę, jak i w aplikacji mobilnej Oral-B. Do korzystania z tej drugiej opcji konieczna jest synchronizacja szczoteczki ze smartfonem. Odbywa się ona poprzez wbudowany w urządzenie moduł Bluetooth.

Ekran szczoteczki Oral-B iO to (naturalnie oprócz aplikacji) podstawowe centrum dowodzenia jej poszczególnymi funkcjami i procesem mycia. Można tu znaleźć mnóstwo kluczowych dla tych procesów informacji, jak np. powiadomienia o konieczności zmiany końcówki, czy alerty o poziomie naładowania urządzenia. 

kobieta myje zęby oral-b io 10

Ładowarka i-Sense nie tylko do ładowania 

Inteligentna ładowarka i-Sense to nie tylko miejsce, gdzie można odłożyć swoją szczoteczkę. To prawdziwy asystent, który podpowie, jak najlepiej dbać o swoje zęby.

Oprócz funkcji ładowania, baza i-Sense zapewnia spersonalizowane wskazówki i intuicyjnie prowadzi użytkownika przez higienizację jamy ustnej w czasie rzeczywistym. Takie rozwiązanie pozwala dostosować szczotkowanie do osobistych preferencji i stanu uzębienia.

Mówiąc więc wprost, inteligentna ładowarka Oral-B samodzielnie analizuje proces mycia i na bieżąco pokazuje, co można w nim poprawić, aby był jak najbardziej efektywny. Z kolei na koniec, gdy wszystkie powierzchnie wewnątrz jamy ustnej zostaną prawidłowo umyte, szczoteczka iO Series 10 wyświetla na swoim wbudowanym ekranie uśmiechniętą buźkę. Wszystko po to, aby użytkownik miał pełną kontrolę nad przebiegiem poszczególnych etapów mycia. 

Szczoteczka do zębów Oral-B iO 10 ładowarka sense

Szczoteczka Oral-B iO Series 10 – czy warto kupić?

Jeżeli chcesz zmienić codzienny obowiązek mycia zębów w niewymuszoną przyjemność, to iO Series 10 będzie dobrym wyborem. Wybierając ten model, inwestujesz w coś więcej niż zwykłą szczoteczkę. Stawiasz w ten sposób na profesjonalne czyszczenie, którego możesz doświadczać każdego dnia. I to w zaciszu swojego domu. 

Przez wzgląd na pełen zakres ochrony, Oral-B iO Series 10 jest szczególnie polecana osobom, które cierpią na nadwrażliwość i mają delikatne dziąsła. Jeśli i Ty do nich należysz, to najnowszy model z linii iO będzie strzałem w dziesiątkę!

Jak jednak korzystać ze szczoteczki Oral-B, aby być z niej maksymalnie zadowolonym?

Pamiętaj o regularnej wymianie końcówek – rekomendowana jest ona mniej więcej co 3 miesiące.  Dzięki temu każde doświadczenie z Oral-B iO Series 10 będzie zawsze na najwyższym poziomie.  

Warto też wziąć pod uwagę to, w jaki sposób powinno myć się zęby szczoteczką elektryczną – najczęściej bez zbędnego nacisku i w określonym zakresie ruchów. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w broszurach producenta i instrukcji dołączonej do sprzętu. 

Na koniec pamiętaj, że szczotkowanie to nie wszystko. Aby realnie cieszyć się dobrym stanem jamy ustnej, stomatolodzy rekomendują także używanie nici dentystycznej i odpowiednich płynów do płukania. Warto również zainwestować w odpowiednią pastę do zębów i regularnie robić przegląd zębów w gabinecie dentystycznym. Dbając o wszystkie wymienione aspekty możesz mieć pewność, że Twój uśmiech będzie piękny i zdrowy przez długi czas. 

Szczoteczka do zębów Oral-B iO 10 Biała