Kwietniowe nowości w HBO GO. Premiera „Wonder Woman 1984”. Pojawią się też „Przyjaciele”, „Fargo” i „Opowieść podręcznej”

W kwietniu na serialową i filmową nudę nie możemy narzekać. HBO GO zasypuje nas hitowymi produkcjami, na które czekaliśmy od miesięcy. Zobaczymy między innymi hit „Wonder Woman 1984”. Powróci także komediowy serial wszechczasów „Przyjaciele”, a także ukażą się nowe odcinki „Fargo” oraz „Opowieści podręcznej”. Sprawdźcie wszystkie nowości, jakie pojawią się w kwietniu 2021 na platformie HBO GO.

Wonder woman 1984 – największy hit HBO GO w kwietniu?

Kwiecień rozpoczynamy od głośnej premiery Wonder Woman 1984, czyli sequelu kinowego hitu Wonder Woman w reżyserii Patty Jenkins. W roli głównej wystąpiła Gal Gadot.

Wonder woman w HBO GO
Źródło: hbogo.pl

W filmie Diana Prince wiedzie spokojne życie w latach 80., jednak kiedy losy świata zostaną zagrożone, księżniczka znów stanie do walki. Premiera drugiej części hitu z uniwersum DC była wielokrotnie przekładana ze względu na pandemię.

4. sezon Fargo już na HBO GO

1 kwietnia na platformie pojawi się też cały 4. sezon serialu Fargo. Tym razem cofamy się w czasie aż do 1950 roku i trafiamy do Kansas w stanie Missouri. Tam skrzyżują się drogi dwóch zwaśnionych rodzin imigrantów. Jedni przybyli ze słonecznej Italii, drudzy to Afroamerykanie z południa uciekający przed rasistowskim prawem Jima Crowa. Przywódcą czarnoskórych imigrantów jest Loya Cannona, w którego rolę wcielił się Chris Rocka.

Przyjaciele wracają na HBO GO

Dokładnie w połowie miesiąca, bo 15 kwietnia fani serialu Przyjaciele będą mogli rozpocząć kolejny maraton z tym serialem, a przypominamy, że aby obejrzeć wszystkie 10 sezonów, potrzebne jest około 85 godzin, co stanowi 3,5 doby. 

przyjaciele - nowości HBO GO

Opowieść podręcznej – sezon 4.

Na koniec miesiąca będziemy mogli podziwiać pierwsze odcinki kolejnego 4. sezonu Opowieści podręcznej.

Opowieść podręcznej jest serialem, który powstał na bazie powieści kanadyjskiej pisarki  Margaret Atwood. Po raz pierwszy została ona opublikowana w 1985 roku. W Polsce książka  ukazała się nakładem Państwowego Instytutu Wydawniczego w serii Klub Interesującej Książki w 1992 roku.

Kwiecień 2021 w HBO GO – lista nowości

Na fanów komiksów na HBO GO czeka premiera trylogii o Mrocznym Rycerzu w reżyserii Christophera Nolana, czyli Batman – Początek, Mroczny rycerz oraz Mroczny Rycerz powstaje
Zwolennicy komedii także znajda coś dla siebie, na platformie pojawią się bowiem m.in. takie tytuły jak: „21 Jump Street” i „22 Jump Street” z Jonah Hillem i Channingem Tatumem w rolach głównych. Wśród kwietniowych nowości w HBO GO znalazły się też dwie części serii „Kingsman” – „Złoty krąg” i „Tajne służby”.

Oto wszystkie nowe filmy i seriale, które pojawią się w kwietniu na HBO GO: