Wonder Woman 1984 poleca się na Święta – premiera filmu znów przełożona

Wonder Woman nie rozjaśni nam blaskiem swojej złotej zbroi tegorocznych, ponurych, jesiennych wieczorów. Oficjalna premiera najnowszego filmu reżyserki Patty Jenkins, znów się opóźni. Otrzyjcie łzy i sprawdźcie, kiedy Wonder Woman 1984 prawdopodobnie ujrzy światło dzienne.

Kiedy premiera filmu Wonder Woman 1984

Informacja o tym, że Warner Bros. ponownie zmieniło datę premiery Wonder Woman 1984 nie jest chyba dużym zaskoczeniem dla nikogo, bo działo się to już kilkukrotnie. Najpierw myśleliśmy, że film będzie miał premierę 5 czerwca, następnie czekaliśmy na 14 sierpnia, aż w końcu stanęło na 2 października. Oh wait… No więc nie stanęło. Wytwórnia zrobiła nam „prezent” i podała nową oficjalną datę premiery. Jest to 25 grudnia 2020 r.

Wonder Woman 1984 film

Dlaczego czekamy na Wonder Woman?

Dlaczego premiera kontynuacji przygód dzielnej amazonki Diany została odroczona? Głównego powodu przeniesienia daty należy doszukiwać się w słabych osiągnięciach filmu Tenet w Ameryce.

Warner Bros. postanowiło nie powtarzać błędu i nie wprowadzać tak wcześnie filmu Jenkins, aby nie stanowił konkurencji dla produkcji Christophera Nolana. W Stanach Zjednoczonych kina w wielu miastach jeszcze się nie otworzyły, a do tych otwartych ludzie uczęszczają znacznie mniej tłumnie, co w efekcie może nie przynieść pożądanych zysków.

A może chodzi też o powtórkę sukcesu Aquamana, który też miał premierę grudniową porą? Bo nie sądzę, żeby Wonder Woman obawiała się Czarnej Wdowy. Myślę, że na obie panie jest sporo miejsca w superbohaterskim kinie.

Wonder Woman 1984

Tytułowa bohaterka od DC w najnowszej produkcji ma zmierzyć się z dwójką wrogów — Maxwellem Lordem oraz Barbarą Minervą vel Cheetah. A w główną rolę znów wciela się piękna Gal Gadot. Ależ to będzie widowisko.

Łapcie zajawkę filmu na pocieszenie <3

 Źródło: warnerbros.com