Nowości Disney + w listopadzie 2022. Lista premierowych filmów i seriali

W każdym miesiącu platforma Disney Plus dorzuca kilka pozycji do swojej biblioteki. Jakie produkcje debiutują na platformie w najbliższym miesiącu? Sprawdźcie listę nowości na Disney + w listopadzie.

Nowe filmy i seriale na platformie Disney + w listopadzie

Disney+ nie pozwoli nam się nudzić w długie jesienne wieczory. Na liście premier na listopad pojawiły się takie pozycje jak wyczekiwany serial Willow, którego nowe odcinki będą pojawiały się co tydzień. Oprócz tego na platformę wskoczy serialŚnięty Mikołaj, psychologiczny triller Pacjent oraz film Rozczarowana. Co jeszcze będzie można oglądać na platformie? Pełne zestawienie znajdziecie poniżej.

David Beckham: Drużyna w opałach

Zaczynamy od legendy światowego footballu i gwiazdy showbiznesu. Już 9 listopada na platformę Disney+ trafi serial oryginalny David Beckham: Drużyna w opałach. W serialu Beckham wraca w rodzinne strony, aby ratować sportową przyszłość Westward Boys – drużyny, która znajduje się na dnie swojej ligi i stoi przed perspektywą kolejnego spadku w tabeli. Przed Beckhamem stoi spore wyzwanie.  Piłkarz podejmie się współpracy z trenerami i młodymi sportowcami, by wspólnymi siłami odmienić losy drużyny.  Czy uda mu się uratować drużynę?

Premiera: 9 listopada

Bez Granic z Chrisem Hemsworthem

W sześcioodcinkowym dokumencie Bez granic z Chrisem Hemsworthem popularny gwiazdor filmowy zabiera widzów w pełną wrażeń osobistą podróż, zgłębiając sposoby walki ze starzeniem się i odkrywając pełny potencjał ludzkiego ciała. 

Z pomocą światowej klasy ekspertów, rodziny i przyjaciół podejmuje szereg wyzwań, dzięki którym spróbuje pokonać swoje bariery, poszerzyć granice własnych możliwości, a także przeciwdziałać chorobom wieku podeszłego. Każdy odcinek serialu podąża za aktorem, który podejmuje się fizycznych i umysłowych wyzwań, przygotowanych przez światowej klasy ekspertów, naukowców i lekarzy, by zrozumieć różne aspekty procesu starzenia. Hemsworth spróbuje odkryć również, jak możemy uwolnić nasz potencjał, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością, zdrowiem i szczęściem.

Premiera: 16 listopada

Śnięty Mikołaj

Przy tej pozycji serce niejednego wielbiciela przedświątecznych maratonów zabije mocniej. Tim Allen powróci do roli Scotta Calvina, jako Śniętego Mikołaja. Świąteczny miniserial pojawi się na platformie już ponad miesiąc przed Bożym Narodzeniem.

W serialu Scott Calvin zbliża się do swoich 65. urodzin i zdaje sobie sprawę, że nie może być wiecznie Mikołajem. Zauważa, że zaczyna wykonywać obowiązki Świętego coraz wolniej, ale co ważniejsze, ma rodzinę, która mogłaby czerpać wiele korzyści z życia w normalnym świecie. W związku z tym postanawia wyruszyć w podróż w poszukiwaniu swojego zastępcy.

Poza Allenem, w „Śnięty Mikołaj: Serial” do swojej roli powracają też Elizabeth Mitchell, która w filmach wcielała się w Carol Newman, żonę głównego bohatera. 

Premiera: 16 listopada

Rozczarowana

Po 15 latach ponownie zobaczymy na ekranie Amy Adams jako Giselle, która w 2007 roku podbiła nasze serca w roli zakochanej w księciu dziewczyny. Jednak jego złowroga matka wyrzuca ją prosto z bajki do współczesnego Nowego Jorku. Wielkie miasto straciło dla Giselle swój urok. W pogoni za bardziej baśniowym życiem powiększająca się rodzina postanawia więc zamieszkać w sennej podmiejskiej społeczności Monroeville.

Tam muszą stawić czoła wielu nowym wyzwaniom, w tym starać się utrzymać dom i dowiedzieć się, co tak naprawdę oznacza bajkowe wyrażenie „długo i szczęśliwie”. Wtedy pojawiają się złe postaci, które też przecież muszą swoje namieszać. Po życzeniu Giselle, aby jej życie było znów jak z bajki, wszystko się odmienia, ale wcale nie na lepsze. Co będzie dalej? Musimy poczekać do premiery, by się tego dowiedzieć.  

Premiera: 18 listopada


Willow

Serial Willow to jeden z najbardziej wyczekiwanych premier tego miesiąca na platformie Disney+. Będzie to sequel przygodowego filmu fantasy Willow George’a Lucasa z 1988 roku. Akcja serialu rozgrywa się 25 lat po wydarzeniach z filmu. Fabuła opowie o grupie bohaterów ruszających w podróż, aby uratować porwanego księcia. W zespole znajdzie się Dove, bohaterka, której historia przypomina losy bohatera. 

Warwick Davis powraca w „Willow” w tytułowej roli, a Jonathan Kasdan, Ron Howard, Wendy Mericle, Kathleen Kennedy i Michelle Rejwan pełnią rolę producentów wykonawczych.

Premiera: 30 listopada

Pacjent

Na sam koniec miesiąca na platformie zadebiutuje również psychologiczny thriller o terapeucie Alanie Straussie (Steve Carell) więzionym przez swojego pacjenta Sama Fortnera (Domhnall Gleeson), który okazuje się seryjnym mordercą. Specjalista staje przed trudnym terapeutycznym wyzwaniem: powstrzymać mordercze zapędy pacjenta. Aby przeżyć, Alan musi dotrzeć do zaburzonego umysłu Sama i powstrzymać go przed popełnieniem kolejnego morderstwa. Jednak Sam nie chce poruszać bolesnych tematów. Będąc w potrzasku Alan odkrywa nie tylko, jak głęboko sięgają zapędy Sama, ale także jak wiele pracy musi włożyć, by naprawić rozpad własnej rodziny.

Premiera: 30 listopada

Nowe filmy i seriale na Disney+ – lista na listopad 2022:

2 listopada

 • Reboot – sezon 1

9 listopada

 • David Beckham: Drużyna w opałach – sezon 1
 • Prześcignąć zbrodnię – sezon 1
 • Zwierzogród+ – sezon 1

11 listopada

 • Wulkan miłości

16 listopada

 • Bez granic z Chrisem Hemsworthem – sezon 1
 • Zakłamanie – sezon 1
 • Śnięty Mikołaj: serial – sezon 1

18 listopada

 • Rozczarowana
 • Miki: Historia Myszki

23 listopada

 • Dziedzictwo: Prawdziwa historia LA Lakers – sezon 1

30 listopada

 • Pacjent – sezon 1
 • Willow – sezon 1