Jesienią postawcie na gry towarzyskie w gronie rodziny i znajomych

Coraz chłodniejsze jesienne dni zmuszają do pozostania w ciepłym domu. Co jednak zrobić, aby ten specyficzny czas nie kojarzył się z nudą? Warto postawić na towarzyskie gry i zabawy, a w tym temacie naprawdę macie z czego wybierać. Przekonajcie się, jak wiele radości i pozytywnych emocji przyniesie wybór gry, która pozwoli na rozgrywkę w kilkuosobowej grupie.

Gry towarzyskie sprawdzą się jesienią (i nie tylko)

Możecie zmierzyć się w grach zręcznościowych, puścić wodzę kreatywności w kalamburach, albo sprawdzić swoją wiedzę w grach słownych i liczbowych. Bez względu na to, jaką grę towarzyską wybierzecie, jedno jest pewne – przyniesie mnóstwo radości, skutecznie wyeliminuje nudę i pomoże w integracji wszystkich uczestników spotkania.

Karciane, zręcznościowe, logiczne? Dla dzieci, dla dorosłych, a może rodzinne? Spectrum wyboru jest tak szerokie, że każdy z pewnością znajdzie tu swojego faworyta. A kiedy już to nastąpi, skutecznie zerwiecie z rutyną i wprowadzicie trochę ciepła do jesiennej aury. Przekonajcie się, że czasem wystarczy makieta i kilka pionków, karty lub zaledwie jeden atrybut tematyczny, by urozmaicić spotkanie towarzyskie albo rodzinny wieczór.

Polecane gry towarzyskie 

Mattel Pictionary Air

Weź kartę z hasłami oraz pisak Pictionary Air i szykuj się do gry. Twoja drużyna będzie próbowała odgadnąć hasła w czasie, gdy będziesz je rysować. Specjalna aplikacja Pictionary Air rejestruje to, co rysujesz, więc trzymaj pisak skierowany świecącym końcem w stronę aparatu smartfona. Przekonaj się, jak wiele radości kryje się w tej nieskomplikowanej propozycji, która podbiła serca wielu graczy. 

Zobacz Mattel Pictionary Air w al.to

Mattel Uno Flip

Mattel Uno Flip

Postawcie na nową wersję klasycznej gry UNO. To tak naprawdę ta sama kultowa gra karciana, ale wzbogacona o nowe, ekscytujące elementy – takimi jak dwustronne karty, specjalna karta „odwróć” i ostrzejsze reguły – podnoszące poziom rywalizacji w rozgrywce. Te kolorowe karty dają mnóstwo radości i niezapomnianych chwil w gronie najbliższych. 

Sprawdź Mattel Uno Flip w al.to

Hasbro Twister

Niezapomniany Twister to gra pełna kolorów i od zawsze gwarantująca świetną zabawę. Ta oryginalna gra towarzyska sprawi, że wspólnie spędzone chwile z rodziną lub przyjaciółmi nabiorą wyjątkowych kolorów i na długo zapadną w Waszą pamięć. Wystarczy wyciągnąć matę Twistera, a szybko przekonacie się, kto cieszy się najlepszą formą.

Sięgnij po Hasbro Twister w al.to

Mattel Blokus

W grę Blokus można grać całą rodziną. Odnajdą się w niej zarówno starsi, jak i młodsi uczestnicy spotkania. Poznanie jej zasad zajmuje mniej niż minutę, a radość z główkowania nie kończy się nigdy! Gracze dostają zestawy 21 elementów, które kolejno układają na planszy. Obowiązuje jedna zasada: mogą dotykać się tylko klocki tego samego koloru. 

Zobacz Mattel Blokus w al.to

Mattel Scrabble Original

 
Mattel Scrabble Original

Scrabble Original to najpopularniejsza gra słowna, która bawi od pokoleń. Rozgrywka polega na wymyślaniu powiązanych ze sobą słów i układaniu ich na planszy przy użyciu płytek z literami. Celem gry jest uzyskanie jak najwyższego wyniku. Każdy gracz stara się uzyskać najwięcej punktów, układając słowa i wykorzystując  przy tym wartość liter i premiowe pola na planszy. 

Sprawdź Mattel Scrabble Original w al.to

ALEXANDER Prawda czy wyzwanie

ALEXANDER Prawda czy wyzwanie

Gra nawiązuje do kultowej zabawy „Prawda czy wyzwanie”, ale zawiera niezbędne atrybuty, ułatwiające zabawę. Ciekawie wydana pozycja sprawi, że spędzicie niezapomniane chwile, dowiecie się o sobie wielu sekretów, a przy tym będziecie się doskonale bawić. Pełna niespodzianek rozgrywka może sprawić, że wieczór spędzony z tą wyjątkową grą będzie naprawdę zasakakujący. 

Sięgnij po ALEXANDER Prawda czy wyzwanie w al.to

Hasbro Powiedz To

Sięgając po grę „Powiedz to” musicie przygotować się na mnóstwo radości i śmiesznych sytuacji. Macie przed sobą grę towarzyską, w której gracze stają przed wyzwaniem wypowiedzenia różnych zdań oraz fraz. Nie jest to jednak takie proste, bo zadanie utrudnia fakt, że w buzi musicie umieścić utrudniający to ustnik. 

Zobacz Hasbro Powiedz To w al.to

Sprawdźcie również pełną ofertę gier towarzyskich w sklepie al.to 

Zainteresował Was ten temat? Koniecznie przeczytajcie także: