Premiera Rainbow Six Extraction jesienią 2021

Na evencie Ubisoft Forward, organizowanym w ramach targów E3 2021, poznaliśmy datę premiery Rainbow Six Extraction. Gra ma ukazać się 16 września 2021 na niemal wszystkie wiodące platformy (z pominięciem Switcha, rzecz jasna). Oprócz daty premiery Ubisoft pokazał również fabularną cutscenkę oraz fragmentaryczny gameplay z Rainbow Six Extraction.

Rainbow Six Extraction – kiedy premiera?

Już od jakiegoś czasu byliśmy niemal pewni, że Rainbow Six Extraction pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Na trwających obecnie E3 2021 Ubisoft potwierdził tę informację, wskazując dokładną datę premiery. Gra ukaże się 16 września 2021 roku.

Rainbow Six Extraction premiera
Źródło: Ubisoft

Na jakich platformach zagramy w Rainbow Six Extraction?

Tak jak można było się spodziewać, Rainbow Six Extraction doczeka się wersji zarówno na nowe Xbox Series X|S i PlayStation 5, jak i na konsole minionej już generacji, czyli Xbox One oraz PS4. Prócz tego Ubisoft wypuści port pecetowy. Gra pojawi się również w ofercie platformy Google Stadia.

Co zobaczyliśmy na pokazowym gameplayu Rainbow Six Extraction?

Na trwającym kilka minut demo obserwowaliśmy gameplay z trzyosobowym składem na mapie. Zaczęło się od eksterminowania kosmitów niższego rzędu, a w miarę upływu wideo z rozgrywki mogliśmy zobaczyć silniejszych wrogów.

Rainbow Six Extraction – trailer

Zwiastun gry z E3 2021 możecie obejrzeć poniżej:

Więcej informacji wkrótce.