Zapisz swoje dziecko na obóz gamingowy. Esports Talent PRO – profesjonalny obóz dla graczy

Twoje dziecko lubi bawić się w cyfrowym świecie? Jest zafascynowane grami i spędza przed monitorem długie godziny? To już nie moda. To styl życia. A wakacje to doskonała okazja do pogłębienia swoich pasji, bo podczas roku szkolnego na rozrywkę brakuje czasu. Obóz e-sportowy okazuje się najlepszym wyjściem.

Dlaczego warto zdecydować się na obóz e-sportowy?

Warto zdecydować się na obóz poświęcony grom wideo, ponieważ to czas, w którym dziecko może rozwinąć swoje umiejętności związane z jego pasją. Ponadto ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, wyrabia w sobie odporność na stres i uczy się zdrowego współzawodnictwa oraz pracy w grupie. A do tego wszystkiego spędza czas po swojemu w gronie rówieśników o tych samych zainteresowaniach.

Obozy ogólnorozwojowe i sportowe to też jakieś wyjście. Ale nudne jak flaki z olejem. Oklepane zajęcia, na których każdy udaje, że ćwiczy, a potem zapycha się słodyczami w pokoju grając na telefonie to po prostu… marnowanie czasu. Szkoda też płacić za średniej jakości posiłki po których dziecko musi korzystać z kieszonkowego, żeby dojeść. Słodyczami oczywiście.

Dlatego warto skorzystać z opcji obozu gamingowego. Zrozumienie potrzeb dziecka to klucz do jego udanych wakacji. Obóz e-sportowy zapewni dziecku rozrywki, edukacji i zadba o jego dietę we właściwy sposób. Jak na prawdziwych e-sportowców przystało – zawodnicy mają zapewniony odpowiedni nocleg, dietę i profesjonalne wsparcie psychologa, który pomoże młodym graczom radzić sobie z porażkami i odpowiednio cieszyć się z wygranych.

oboz esportowy
Obóz dla ludzi, których łączy nie tylko wiek, ale też pasja i marzenia

Obóz Esports Talent PRO – obóz e-sportowy dla ambitnych zawodników e-sportu

Esports Talent PRO to najlepszy obóz e-sportowy dla wszystkich, którym zależy na rozwoju w dziedzinie gier wideo. Program obozu został przygotowany we współpracy z GG League, czyli organizatorem jednych z największych zawodów gamingowych w branży.

Zgodnie z zainteresowaniami uczestników, obóz podzielony jest na trzy grupy szkoleniowe, a każda z nich skupia się na rozwoju umiejętności w konkretnym tytule. Do wyboru są grupy skupione na:

 • Fifa
 • Counter Strike
 • League of Legends

Dzięki takiemu podziałowi, każdy uczestnik może skupić się na najbardziej interesującym go tytule.

Dla kogo jest obóz Esports Talent PRO?

Wyjazd przeznaczony jest dla:

 • Osób do 19 roku życia – zarówno dziewczyn i chłopców. Najważniejsza jest pasja do gier wideo
 • Początkujących oraz zaawansowanych zawodników
 • Chętnych na poznanie rówieśników o podobnych zainteresowaniach
 • Chętnych na gamingową podróż zakończoną nagrodami i wytyczeniem ścieżki rozwoju

Na obozie pod lupę (i klawiaturę) będą brane takie gry jak: Counter Strike, League of Legends i FIFA. Jeżeli więc Twoje dziecko jest zainteresowane przynajmniej jednym z wymienionych tytułów, to na pewno nie będzie się nudzić.

Dziewczyny nie grają? Bzdura!

Gdzie i w jakich terminach odbywa się obóz?

Obóz odbywa się w Uniejowie. To miejscowość o charakterze uzdrowiskowym zlokalizowana w centralnej Polsce. Zawodnicy nocują w czterogwiazdkowym Aparthotelu Termy Uniejów****.  W ośrodku czekają kompleksy sportowe (boiska i hale sportowe), baseny i termy Uniejów. Do tego oczywiście to, co najważniejsze – profesjonalny sprzęt gamingowy, fotele stworzone z myślą o młodych zawodnikach oraz profesjonalna kadra opiekuńcza.

Obóz Esports Talent PRO 2022 odbywa się:

 • 10-16 lipca 2022 (niedziela-sobota)
 • 17-23 lipca 2022 (niedziela-sobota)

Ile kosztuje obóz i co zawiera cena?

Cena obozu wynosi 2499 zł i obejmuje:

 • Zakwaterowanie w Aparthotelu Termy Uniejów**** – pokoje z łazienkami
 • Całodzienne wyżywienie
 • Zajęcia z trenerem e-sportowym i zajęcia z trenerem sportowym
 • Zajęcia z psychologiem
 • Opiekę medyczną
 • Ubezpieczenie NNW
 • Sprzęt treningowy
 • Pranie strojów
 • Fotoreportaż zdjęciowy on-line

I wiele, wiele więcej. Sprawdź wszystko, co obejmuje cena na stronie obozu Esports Talent Pro

Kto jest organizatorem obozu?

Inicjatorem obozu jest Fundacja Polish Soccer Skills – ogólnopolski organizator profesjonalnych zawodów piłkarskich, który od 12 lat wspiera młode talenty w spełnianiu futbolowych marzeń.

Już ponad dekadę zajmujemy się szkoleniem piłkarskim młodzieży i rozwijaniem talentów. Udało nam się wprowadzić wiele pionierskich rozwiązań i tym samym sprofesjonalizować juniorski futbol. Mając za sobą duże doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań, postanowiliśmy przenieść tą energię na esport. Stworzyliśmy program szkoleniowy, który traktuje młodego esportowca jak profesjonalistę i otwiera mu drzwi do kariery
Sebastian Pietrzyk
koordynator projektu Esports Talent PRO.
gracze na obozie
Wszyscy skupieni na grze. Komputery G4M3R zapewniają najlepszą płynność podczas rozgrywki. Trzeba korzystać

Jaki jest program obozu Esports Talent PRO?

Program obozu został przygotowany we współpracy z GG League – organizatorem jednych z największych turniejów esportowych w Polsce. W programie znajduje się m.in.:

 • Zindywidualizowany program nauczania – pierwszego dnia każdy uczestnik przechodzi test potencjału gracza (o którym później). Na jego podstawie dobierany jest indywidualny tok szkolenia
 • Zajęcia merytoryczne związane z wybranym przez gracza tytułem (Counter Strike, League of Legends, lub FIFA)
 • Zajęcia z psychologiem rozwijające umiejętności miękkie, radzenia sobie ze stresem oraz komunikacji zespołowej
 • Zajęcia sportowe rozwijające motorykę i kondycję uczestników
 • Ćwiczenia z gier konsolowych

Test potencjału gracza

Oficjalnym partnerem Esports Talent PRO jest esportsLAB. To oznacza profesjonalnie przeprowadzone badanie potencjału na każdym uczestniku obozu z osobna. Po teście każdy zawodnik otrzyma wyniki badania zawierające wnioski o jego umiejętnościach, potencjale i możliwościach dalszego rozwoju w e-sporcie. Raport taki stanowi bazę kształcenia spersonalizowanego w trakcie obozu oraz jest doskonałym drogowskazem do rozwijania swoich umiejętności w dalszym etapie kariery.

Poprawa umiejętności zawodników

W czasie trwania obozu, zawodnicy będą regularnie poddawani treningom sportowym i e-sportowym tak, by uzyskać jak najlepsze wyniki podczas ważnych rozgrywek. Program zakłada pracę nad takimi obszarami jak:

 • Koordynacja oko-ręka
 • Umiejętności manualne
 • Zrozumienie ekonomii panującej w wybranym tytule
 • Pogłębienie wiedzy z zakresu in-game’u
 • Kondycja fizyczna
 • Umiejętności miękkie, radzenie sobie ze stresem, współpraca zespołowa
 • Zarządzanie zespołem i podejmowanie strategicznych decyzji

Nagrody dla najlepszych uczestników

Najlepsi z najlepszych zyskają dodatkowe benefity. Wyłonieni na podstawie obiektywnych kryteriów będą mieli możliwość wsparcia podczas dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Kształcenie umiejętności społecznych

E-sport to wyzwanie drużynowe. Utrzymywanie odpowiednich nastrojów w zespole, umiejętność krytykowania i przyjmowania uwag oraz umiejętność chwalenia i przyjmowania pochwał to podstawy zdrowych relacji nie tylko w ramach drużyny e-sportowej. Dlatego w ramach obozu, u zawodników rozwijana jest empatia i umiejętność kształtowania relacji społecznych.

Ponadto, wbrew obiegowej opinii, gracze to nie osoby zacofane społecznie. Ze względu na drużynowy charakter rozrywek, każdy zawodnik musi ciągle nawiązywać nowe znajomości. Obóz Esports Talent PRO to doskonała okazja do nawiązania kontaktów towarzysko-branżowych.

Przygotowanie zawodowe w branży gier wideo

Zajęcia prowadzone podczas obozu Esports Talent PRO obejmują nie tylko kształcenie zawodników w kierunku umiejętności gamerskich, ale również w kierunku pracy w branży gamingowej w ogóle. W związku z dynamicznie rozwijającą się branżą, uczestnicy odbędą zajęcia z zakresu:

 • Programowania
 • Marketingu gier
 • Zarządzania zespołem
 • Projektowania graficznego
 • Zarządzania finansami

Jesteś ciekawy szczegółów oferty? Sprawdź wszystkie szczegóły na stronie obozu Esports Talent Pro

taktyka na obozie
Taktyka zadziała w teorii. Czy spełni swoje zadanie również w praktyce?

Na jakim sprzęcie będą ćwiczyli zawodnicy?

Uczestnicy obozu będą mieli możliwość ćwiczenia swoich umiejętności na jednych z najlepszych komputerów gamingowych. Komputery G4M3R dostępne w sklepie x-kom, to bezkompromisowe maszyny, które niezawodnie sprawdzają się podczas turniejów e-sportowych.

Unikalny design i gamingowy charakter to początek zalet tych komputerów. Transparentność tego sprzętu pozwala zawodowym graczom w pełni skupić się na rozgrywce. Maksymalna liczba klatek i fantastycznie szybki czas reakcji oddają całą odpowiedzialność za powodzenie meczu w ręce gracza. Tutaj sprzęt daje z siebie wszystko zapewniając komfort grania.

Na obozie Esports Talent PRO, gracze będą więc szkolili się na sprzęcie turniejowej klasy. To znaczne ułatwienie dla tych, którzy na co dzień nie obcują z takimi komputerami. Zapoznanie się z takim sprzętem, zrozumienie zasad jego działania nie tylko przekłada się na lepsze wyniki w ćwiczeniach, ale też na mniejszy stres na profesjonalnych turniejach. Zapewnij młodemu zawodnikowi przewagę i zapisz go na obóz Esports Talent PRO.

Czym jest e-sport? Dlaczego to fascynuje młodych ludzi?

W pojęciu e-sportu zawiera się wszystko to, co rozumiemy pod pojęciem tradycyjnego sportu. Czyli zawodnicy, drużyny, trenerzy, psychologie sportowi, analitycy sportowi i cała masa ludzi stojących za kulisami wydarzeń esportowych.

W e-sporcie, tak jak w tradycyjnym wydaniu sportu, graczy obowiązują zasady antydopingowe, zasady fair play, czy ogólnie przyjęte zasady turniejów e-sportowych. Zawody prowadzone są na różnych szczeblach zaawansowania – od tych lokalnych rozgrywek, po międzynarodowe turnieje gamingowe.

Doskonałym przykładem międzynarodowego turnieju odbywającego się w Polsce jest Katowicki IEM, z którego relację znajdziecie na naszym portalu – jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami, zapraszamy do artykułu relacjonującego Intel Extreme Masters 2022.

Esport dzisiaj to nie tylko granie w gry, ale pełnowartościowa, rozwijająca pasja, która może przerodzić się w sposób na życie. Esport to szlifowanie swoich umiejętności psychofizycznych, odporności na stres i dążenie do sukcesu. Obóz Esports Talent PRO to doskonały przystanek na drodze do sukcesu młodego gracza.

Zarezerwuj obóz Esports Talent PRO 2022. Udane wakacje dla każdego gracza

Nie czekaj i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już teraz. Zrobisz to poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona.