Poznaj pierwszy zegarek sportowy dla graczy. Oto Garmin Instinct® Esports

Przyszedł czas na Garmin Instinct Esports, z którym odkryjesz nieznany dotąd poziom rywalizacji. Mając na nadgarstku ten wyjątkowy zegarek, nie tylko wytrenujesz swoje ciało, ale również skutecznie przygotujesz umysł do intensywnej rozgrywki i decydujących starć. Jednym słowem, Garmin Instinct® Esports to sprzęt dla graczy, którzy nie tylko grają, ale przede wszystkim chcą zwyciężać. Jesteś jednym z nich?

Garmin Instinct® – zegarek sportowy dla graczy

Wyjątkowość Garmin Instinct® z linii Esports polega na niuansach. Ten zegarek, oprócz funkcji charakterystycznych dla każdego smartwatcha, pozwala przede wszystkim śledzić wydajność podczas gry, korzystając z dedykowanego profilu aktywności e-sportowych. Z kolei dzięki unikalnej usłudze STR3AMUP! umożliwia wprowadzenie do rozgrywki nowych elementów transmisji na żywo i przesyłanie informacji o poziomie stresu oraz tętna, który rejestrowany jest bezpośrednio na Twoim nadgarstku.

Na tym jednak nie koniec. Garmin Instinct® Esports będzie gotowy do podejmowania wyzwań dosłownie zawsze. Jak to możliwe? Okazuje się, że dzięki pojemnej baterii i inteligentnemu zarządzaniu energią wytrzyma aż do 80 godzin w trybie e-sportowym i do 14 dni w trybie zegarka, co w skrócie oznacza jedno – mniej ładowania i znacznie więcej grania.

Garmin Instinct Esports smartwatch dla graczy

Zegarek, który dba o wyniki i o Twój organizm 

Garmin Instinct® to zegarek sportowy nasycony całą gamą funkcji. Również tych, które przydają się podczas aktywności, nie tylko w grach, ale i w prawdziwym życiu. Dzięki niemu możesz trenować efektywniej. Do Twojej dyspozycji jest tutaj aż 30 profili aktywności, które sprawdzą się poza światem gry.

Mówiąc wprost, ten zegarek sportowy na bieżąco skontroluje najważniejsze parametry organizmu, np. tętno czy poziom stresu. Posiada również wbudowany moduł GPS, który zarejestruje przebyty podczas treningu dystans, bez konieczności zabierania ze sobą smartfona. Jest też wodoodporny, co potwierdzono oznaczeniem 10 ATM.

Dodatkowo dzięki autorskiej funkcji Body Battery skrupulatnie prześledzi wskaźniki ciała w czasie rzeczywistym, przez co pomoże podpowiedzieć, kiedy jesteś w stanie najefektywniej grać, a kiedy z kolei przyda Ci się odpoczynek. Z niezawodnym efektem przeanalizuje również wszystkie fazy Twojego snu, zwracając uwagę na to, co możesz zrobić, aby odpoczynek był bardziej.

Z Garmin Instinct® Esports możesz więcej

Granie i aktywność to jedno, ale pamiętaj, że Garmin Instinct® Esports to również inteligentne urządzenie, które ma pomóc Ci w codziennym funkcjonowaniu. 

Jak? Wystarczy, że sparujesz go ze swoim smartfonem, a wiadomości e-mail, SMS-y i alerty bezpośrednio na swoim nadgarstku. Dzięki zaimplementowanemu w nim kalendarzowi możesz również łatwo planować i weryfikować zajęcia na każdy dzień, a dedykowana aplikacja Garmin Connect pozwoli Ci z kolei śledzić m.in. statystyki zdrowia oraz osiągnięcia, a także przebieg treningów i szczegółowe parametry organizmu.

Sięgnij po Garmin Instinct Esports dostępny w x-kom