Co dla fana Gwiezdnych Wojen?

Szukasz wyjątkowego prezentu z okazji Dnia Dziecka dla fana Gwiezdnych Wojen? A może marzy Ci się spotkanie z Yodą lub chcesz spróbować swoich sił w walce na miecze świetlne? Załóż maskę Vadera i sprawdź, jaką moc mają wydyszane przez nią słowa. Wcale nie musisz znaleźć się w odległej galaktyce, by mieć część Gwiezdnych Wojen u siebie. Zobacz, gdzie można ustrzelić gwiezdne artefakty.

Rebelia czy Imperium?

Niezależnie od tego, po której stronie gwiezdnego sporu się opowiadasz, możesz uzupełnić swoją domową kolekcję gadżetów ze Star Wars o galaktyczne egzemplarze. Wszak nikomu nie będzie przeszkadzać na Twojej półce podobizna Vadera obok Chewbacci. A może poszukujesz czegoś wyjątkowego z tego odległego uniwersum na prezent? Nie czekaj i niczym X-Wing pędź do al.to po swoją zdobycz. Sprawdź ofertę i ustrzel prezent, który zadowoli nawet najbardziej kapryśnego fana. 

Zbuduj swoje Imperium z LEGO

Tylko jak? – zapytasz, bo nie masz przecież wtyków u Palpatin’a. Otóż bardzo prosto i w świetnym stylu, bo z LEGO. Z zestawów klocków LEGO z serii Star Wars zbudujesz charakterystyczne kosmiczne statki i pojazdy, ale też charakterystyczne hełmy czy nawet całe postaci.

Co powiesz na odegranie sceny walki między własnoręcznie zbudowanymi Sokołem Milenium i Gwiezdnym Niszczycielem Imperium? Ale to nie są zwykłe statki. Obecnie to jedne z największych zestawów LEGO z całego portfolio. Znajdziesz w nich ruchome elementy, zdejmowane panele kadłuba i figurki załogi. Modele robią wrażenie niezwykłą szczegółowością i swoimi wymiarami. Sokół Milenium ma ok. 21 cm wysokości, 84 cm długości i 56 cm szerokości, a Niszczyciel ok. 44 cm wysokości, 109 cm długości i 66 cm szerokości i ok. 37 cm wysokości bez podstawki.

LEGO Sokół Milenium
LEGO Star Wars Sokół Millennium
Lego Niszczyciel
LEGO Star Wars Gwiezdny Niszczyciel Imperium

Po międzyplanetarnych podbojach pora zadbać o trochę spokoju. Być może znajdziesz go w rozkładanej chatce Obi-Wana na pustynnej planecie Tatooine? Sprawdź, co skrywa w środku mieszkanie Obi-Wana i ćwicz miniaturowymi postaciami uderzenia mieczami świetlnymi. A za pomocą R2-D2 odbierz wiadomość od Księżniczki Lei.

LEGO Star Wars Chatka Obi-Wana

A może zamiast odgrywania scen z Gwiezdnych Wojen wolisz tylko podziwiać międzygwiezdne artefakty? Podejmij wyzwanie i zbuduj swój własny hełm szturmowca. Czeka Cię nie lada atrakcja, bo figurka składa się z 647 elementów. Zobacz wszystkie zestawy LEGO Star Wars

LEGO Star Wars Hełm szturmowca

Wciel się w postać z Sagi Gwiezdnych Wojen

Nie musisz odgrywać scen z Gwiezdnych Wojen w miniaturowej skali. Przejdź na ciemną stronę Mocy i chwyć teleskopowy miecz świetlny, by zaprowadzić Nowy Ład. Jeśli to mało, to przygotuj się na niezwykłą fanowską gratkę. Załóż na głowę hełm Dartha Vadera i poczuj prawdziwe emocje dzięki efektom dźwiękowym i niezwykłemu odwzorowaniu detali. Po zakończeniu cosplayowania możesz zaprezentować hełm na półce przy pomocy dołączonego stojaka.

Hasbro Star Wars Lightsabers Squad Vader Red
Hasbro Star Wars Lightsabers Squad Vader Red
maska Vadera
Hasbro Star Wars Darth Vader kask premium

Coś dla fanów serialu The Mandalorian

Co powiesz na podbój galaktyki na planszy kultowego Monopoly The Child? Wciel się w postać „Baby Jody” i zarządzaj miejscówkami tak, aby doprowadzić przeciwników do bankructwa.

Hasbro Monopoly The Child
Hasbro Monopoly The Child

A może chcesz mieć swojego Baby Yodę w domu? Interaktywna figurka Hasbro Mandalorian The Child Animatronic Baby Yoda wykonuje ponad 25 kombinacji dźwięków i ruchów. Koniecznie sprawdź, jak rusza głową i uszami. Zobacz też, jak realistycznie otwierają się i zamykają jego oczy. Z kolei radosne odgłosy i chichotanie zauroczą nawet zagorzałego wyznawcę Imperium.

Hasbro Mandalorian The Child Animatronic Baby Yoda

Załóż na głowę hełm Mandaloriana i wciel się w rolę głównego bohatera serialu. Hasbro Star Wars Mandalorian Black Series Hełm oddaje wszystkie szczegóły oryginalnego stroju. Mało tego, wyposażony jest w zdejmowaną lampkę taktyczną oraz oświetlenie wewnętrzne. Dzięki regulacji będzie pasował na głowy młodszych i starszych fanów serialu.

Hasbro Star Wars Mandalorian Black Series Hełm