Zegarek może pomóc w zakupach? Linia Huawei Watch 3 od teraz z aplikacją Listonic

Cenisz wygodę i sprawną organizację obowiązków? Lubisz, kiedy rozwiązania smart ułatwiają Ci życie i chętnie korzystasz z nich na co dzień? Jeśli tak, to nowa funkcja w zegarkach Huawei Watch 3 na pewno Ci się spodoba. Od teraz dają one możliwość korzystania z aplikacji Listonic z poziomu nadgarstka. Mowa o jednym z najpopularniejszych programów do organizowania zakupów. Dowiedz się więcej.

Czym jest Listonic?

Listonic to aplikacja mobilna, której głównym założeniem jest organizacja i ułatwienie zakupów. Poprzez swój intuicyjny i przejrzysty interfejs ten wyjątkowy planner jest gwarancją, że w szale przygotowań do rodzinnego obiadu, świąt, czy po prostu w trakcie gonitwy codziennych dni, będziesz zawsze pamiętać o tym, co istotne.

Dzięki Listonic możesz tworzyć swoje listy zakupowe w oparciu o najczęściej wybierane kategorie oraz okoliczności, których jest tu co nie miara. Dodatkowo masz również możliwość wprowadzenia swoich własnych preferencji i poszczególnych pozycji zakupowych. 

Co więcej, Listonic w jasny, ale jednocześnie nie nachalny sposób, podpowie również, które produkty są warte uwagi i wskaże na jakie aspekty podczas ich zakupu zwrócić uwagę. A na  dodatek, stworzoną poprzez aplikację mobilną listę zakupów możesz w dowolnym momencie modyfikować i na bieżąco usuwać z niej zakupione już rzeczy. Jednym słowem Listonic to bardzo proste, wygodne i efektywne rozwiązanie.

Kompatybilne systemy: AndroidiOS oraz HarmonyOS

Zegarki Huawei Watch 3 z aplikacją Listonic

Od teraz z aplikacji Listonic skorzystasz też z poziomu nadgarstka. Wszystko dzięki temu, że została ona zsynchronizowana z systemem operacyjnym Huawei – HarmonyOS – dzięki czemu jest dostępna na najnowszych smartwatchach Huawei z serii Watch 3. Ostatnio pisałam, że są one pierwszymi w Polsce opartymi właśnie na HarmonyOS.

Wracając do Listonic, wystarczy, że sparujesz z ze swoim smartfonem smartwatch Huawei Watch 3 lub Watch 3 Pro, pobierzesz ją na inteligentny zegarek i… gotowe!

A jak to wygląda w praktyce? Aplikacja zakupowa Listonic pozwoli stworzyć na smartfonie listę niezbędnych produktów, a następnie prześle ją na smartwatch i umożliwi na nim odczytanie wcześniej ustalonej strategii działania. I to bez konieczności używania smartfona. Jest to duże ułatwienie, które sprawia, że możesz szybciej i wygodniej zaplanować zakupy, a dzięki przejrzystej i prostej obsłudze – łatwo odczytywać swoją listę produktów oraz zaznaczać lub usuwać je posługując się wyłącznie zegarkiem.

Dowiedz się więcej o serii Huawei Watch 3

W połowie czerwca poznaliśmy nową rodzinę smartwatchy Huawei z trójką w nazwie. Warto przyjrzeć się im bliżej, bo niosą za sobą naprawdę wiele. 

Mamy tu aż 100 trybów sportowych, uwzględniających różne dyscypliny i miejsca uprawiania aktywności fizycznej. Oprócz tego za pośrednictwem nowych urządzeń wearables od Huawei możemy sprawdzić czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji. 

Na tym jednak nie koniec. Smartwatche linii Watch 3 gwarantują całodobowe monitorowanie pulsu, natlenienia krwi SpO2 i stresu, a kiedy przyjdzie czas na odpoczynek zweryfikują także jakość snu.

Z rzeczy nowych, warto wspomnieć, że Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro wykrywają również fakt mycia rąk i pomagają zadbać o odpowiedni czas wykonywania tej czynności. Dodatkowo są wyposażone są w precyzyjny czujnik, który mierzy temperaturę skóry oraz otoczenia, przez co może porównać obie dane i poinformować o ewentualnych odchyleniach od normy, np. o ryzyku wystąpienia gorączki.

Modele serii Huawei Watch 3 znajdziesz w x-kom: