Yanosik nie chce zostać w tyle. Wprowadza możliwość oceniania warsztatów samochodowych

Yanosik to jedna z najpopularniejszych aplikacji na smartfon, która przez lata zdobyła zaufanie wielu kierowców i sukcesywnie towarzyszy im podczas jazdy. Doskonale prowadzi do celu, ostrzegając przy tym o utrudnieniach oraz kontrolach prędkości. Teraz, jej twórcy postawili na nową funkcjonalność. O co chodzi?

Yanosik nie zwalnia tempa

Nie tak dawno pisałam, że Google Maps wprowadziło informacje o fotoradarach w Polsce, czym do ów momentu, mógł pochwalić się jedynie Yanosik. Wygląda jednak na to, że twórcy Yanosika nie zwalniają i konsekwentnie są „o krok do przodu”. Niedawno zaoferowali bowiem swoim użytkownikom kolejną ciekawą funkcjonalność.

Kierowcy będą oceniać warsztaty samochodowe

Nie wiem jak na Was, ale na mnie nic tak nie działa przy wyborze czegokolwiek, jak opinia osób, które mają w tym zakresie doświadczenie. Zdaje się, że twórcy niniejszej aplikacji mają podobne zdanie i postanowili umożliwić użytkownikom ocenianie warsztatów samochodowych i oferowanych w nich usług. Dodatkowo będą mogli także sprawdzić warsztaty w najbliższej okolicy oraz wyznaczyć trasę do każdego z nich.

Dawid Nowicki, przedstawiciel Yanosika, podsumowuje pomysł następująco:

„Aplikacja Yanosik średnio skupia ponad 1,5-milionową społeczność każdego miesiąca. Tak liczna reprezentacja pozwala rzetelnie ocenić jakość usług. To skłoniło nas do wprowadzenia nowości, która zweryfikuje poziom wykonywanych przez mechaników prac. To także duża szansa dla właścicieli warsztatów, którzy mogą stać się bardziej widoczni wśród kierowców skupionych wokół aplikacji”

yanosik ocenianie warsztatów nowa funkcja aplikacja
Źródło: Yanosik

Najlepsze warsztaty pod lupą

Dotychczas w aplikacji znajduje się około 5 tys. warsztatów samochodowych. Zaznaczono jednak, że baza punktów będzie systematycznie powiększana i po odpowiedniej weryfikacji – aktualizowana. Co więcej, pomóc w tym ma fakt, że konkretne warsztaty dodawać mogą zarówno mechanicy, którzy chcą wypromować swoje usługi, jak i użytkownicy, którzy zdążyli z nich już skorzystać. Twórcy aplikacji zaznaczają, że im lepsze będą oceny danego punktu, tym jego pozycja w wyszukiwarce będzie wyższa i będzie go łatwiej znaleźć.

Jak skorzystać z nowej funkcji Yanosika?

Ciekawe jest też to, że kierowcy, szukając konkretnej usługi, mogą odfiltrować warsztaty po kategoriach, które w rzeczywistości ich interesują. Znalazły się tu m.in.: LPG, pomoc drogowa czy wulkanizacja. Później, na podstawie opinii, wystarczy wybrać właściwy punkt i kliknąć ikonkę „prowadź”.

Źródło: yanosik.pl