„Wracam, głupie małpy”. Złoty Freezer dla „Dragon Ball Z: Kakarot” potwierdzony

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami – w drugim DLC do „Dragon Ball Z: Kakarot” pojawi się Freeza / Frieza / Freezer w swojej potężnej złotej formie. Ale to nie wszystko, bo bardzo możliwe, że powrócą jeszcze inni, związani z tym imperatorem wrogowie tytułowego Saiyanina.

Zmartwychwstanie Freezera w Dragon Ball Z: Kakarot

Już parę tygodni temu pisaliśmy, że w drugim DLC dla Kakarota najpewniej pojawi się Freezer w swojej złotej formie, która została wprowadzona w filmie Ressurection F i odpowiedniej sadze anime Dragon Ball Super. Teraz potwierdza to zamieszczony na Twitterze Dragon Ball Hype skan z magazynu V-Jump.

Wymienione są też techniki, których będzie używał tyran: Golden Death Ball, Golden Edge, Golden Death Slicer, Golden Rush. Death Ball i Death Slicer były znane już wcześniej (w wersjach podstawowych), pozostałe dwa są nowe i mogą być – sądząc po nazwach, jak pisze Anthony Puleo z Game Rant, atakami fizycznymi, a nie opartymi na ki.

Ginyus are back! (?)

Ale to nie wszystko. I nie chodzi tylko o nowe formy Goku i Vegety (Super Saiyan Blue). Na skanach można bowiem także dostrzec siły specjalne Freezera, czyli Ginyu Force. Oznacza to być może (jak spekuluje Tannder Dedmon z Comicbook), że Kakarot w nowym DLC znowu pozwoli sobie na pewną swobodę i przywróci do akcji żołnierzy, którzy polegli przecież w odpowiedniej części akcji na planecie Namek (choć warto wspomnieć, że w fillerowej części Dragon Ball Super krótki powrót zaliczył uwięziony dotąd w postaci żaby kapitan Ginyu).

Kiedy nowe DLC?

Informacje wyglądają całkiem sympatycznie, zwłaszcza kiedy – tak jak ja – jest się fanem Freezy i jego żołnierzy. Natomiast Bandai nadal nie ujawniło, kiedy posiadacze Dragon Ball Z: Kakarot dostaną DLC. Jak sugeruje Puleo, może być to na początku lub w środku października.

W oczekiwaniu można przypomnieć sobie historię gier z universum DB albo sprawdzić którąś z nich, dostępną w sklepie x-kom.

Źrodło: Comicbook, Game Rant, Dragon Ball Hype