Wiemy, kiedy zadebiutuje OnePlus 10T 5G

Smartfon, o którego debiucie mówi się już od dłuższego czasu, w końcu doczekał się oficjalnej daty premiery. OnePlus 10T, bo o nim mowa, pojawi się jeszcze w te wakacje. Informacje dotyczące specyfikacji tego smartfona są jeszcze mocno nieoficjalne, ale jak wszyscy fani „mobilków”, lubimy trochę pospekulować. W takim razie, kiedy premiera OnePlus 10T 5G i czego możemy się po nim spodziewać?

OnePlus 10T 5G zadebiutuje w sierpniu

Pierwsze doniesienie na temat OnePlusa 10T mówiły o tym, że smartfon ten zadebiutuje jeszcze w lipcu. Producent jednak w oficjalnym komunikacie poinformował, że prezentacja telefonu odbędzie się 3 sierpnia o godzinie 16 czasu polskiego. Prezentacja będzie miała miejsce w Gotham Hall w Nowym Jorku, a transmisję z wydarzenia pokaże między innymi oficjalna strona OnePlusa.

Obecnie niewiele wiadomo na temat specyfikacji smartfona. Przecieki sugerują, że OnePlusa 10T 5G napędzać będzie procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, wspierany przez maksymalnie 16 GB pamięci RAM. Wyświetlacz to z kolei 6,76-calowy OLED o rozdzielczości Full HD+ z odświeżaniem 120 Hz. Smartfon może otrzymać potrójny aparat (50 + 8 + 2 Mpix) oraz baterię o pojemności 4800 mAh z szybkim ładowaniem 150 W.

Są to jednak nieoficjalne informacje i w rzeczywistości specyfikacja może wyglądać inaczej. Wszystkiego dowiemy się już 3 sierpnia.