OnePlus Open przed premierą. Kiedy zadebiutuje składany smartfon OnePlusa?

Składane smartfony mają się w ostatnich latach coraz lepiej. Niebawem do tego segmentu dołączy OnePlus Open. Producent podał nawet oficjalną datę premiery tego urządzenia, a więc koniec spekulacji – pozostaje czekać na debiut. Dowiedz się, kiedy premiera OnePlus Open.

Znamy datę premiery OnePlus Open

OnePlus Open zadebiutuje 19 października 2023 roku. Tym samym OnePlus rozszerzy swoją ofertę o składany smartfon i dołączy do wyścigu o to, kto najlepiej radzi sobie w tym segmencie. Przedpremierowo producent nie udostępnił zbyt wielu informacji o OnePlus Open, a więc specyfikację czy cenę możemy jedynie zgadywać.

Spodziewana specyfikacja OnePlus Open

Wszystkich szczegółów o specyfikacji OnePlus Open dowiemy się dopiero podczas wspomnianej prezentacji. Dlatego możemy jedynie spekulować, co skrywać będzie w sobie składany smartfon OnePlusa. Ma to być bezpośrednia konkurencja dla Samsunga Galaxy Z Fold5, a więc spodziewać możemy się najmocniejszych podzespołów, bo w takim wypadku miejsca na kompromisy nie będzie.

Za działanie smartfona najprawdopodobniej odpowiadać będzie Qualcomm Snapdragon 8 gen 2, który wesprze co najmniej 8 GB pamięci RAM. Możemy zakładać, że OnePlus Open dostanie AMOLED-owe wyświetlacze, bo w zasadzie trudno by było inaczej. Zaś jak na chińskie smartfony przystało, pewnie będziemy mogli liczyć na szybkie ładowanie. OnePlus ma przecież swoje SuperVOOC. A czy składak, o którym tutaj mowa, wyróżni się ceną? Zobaczymy, ale raczej trzeba się nastawić na podobne kwoty, co w przypadku konkurencji.

Pozostaje czekać do 19 października, kiedy to OnePlus odkryje wszystkie karty.

Sprawdź smartfony OnePlusa w ofercie x-komu