Urządzenia sieciowe Cudy. Sprawdź, jakie cuda oferują

Z internetem nie mogą dziać się cuda, bo ma on po prostu działać. A jeśli coś jest nie tak, warto zastanowić się, czy nie jest to wina sprzętu i najwyższa pora postawić na nowy, niezawodny. Pytanie brzmi, na jaki? Ale odpowiedź jest prostsza niż myślisz – postaw na urządzenia sieciowe Cudy. A w tym wypadku ewentualne internetowe cuda mogą kojarzyć się tylko i wyłącznie pozytywnie.

Routery i systemy mesh. Cudy w technologii Wi-Fi 6

Stabilne połączenie z internetem w domu lub biurze to podstawa. A trzeba dodać, że zapotrzebowanie na sieć bezprzewodową stale rośnie przez zwiększającą się liczbę urządzeń czy rosnącą ilość danych, które trzeba przesłać. Potrzebne są więc wydajne urządzenia sieciowe, które potrafią zagwarantować dobre połączenie z internetem.

Router to nic innego jak drzwi do wirtualnego świata. To właśnie do niego podłączasz (bezprzewodowo lub przewodowo) laptopa, smartfona, telewizor czy konsolę i możesz cieszyć się ulubionymi treściami online czy pracować. Spośród setek urządzeń może być jednak ciężko wybrać takie, które sprosta Twoim wymaganiom. Sprawa jest łatwiejsza, jeśli zwrócisz uwagę na ofertę Cudy, gdzie znajdziesz routery, systemy mesh oraz inne urządzenia.

router cudy

Routery Cudy – duża stabilność i przydatne funkcje

Szybką sieć bezprzewodową w domu lub biurze zapewni router bezprzewodowy Cudy X6, który obsługuje standard Wi-Fi 6 i może pracować na pasmach 2,4 GHz oraz 5 GHz. Wyposażony jest dodatkowo w technologię Cudy BSS Color, ograniczającą zakłócenia sąsiednich sieci, a to szczególnie może przydać się w mieszkaniu w bloku, gdzie wiele sieci nakłada się na siebie.

A może szukasz jeszcze szybszego urządzenia, które dodatkowo wyposażone jest w modem? Sprawdź Cudy LT18 LTE CAT.18 (z modemem 4G) lub Cudy P5 (z modemem 5G). To świetne rozwiązanie dla osób korzystających z internetu na kartę, gdyż są to routery ze slotami na karty SIM. Oczywiście alternatywnie w dalszym ciągu możesz wykorzystać tradycyjne złącze WAN, by zyskać dostęp do internetu.

Co ważne, routery Cudy oferują wiele trybów pracy. Jedno urządzenie może działać jako router, access point, wzmacniacz sygnału lub element systemu mesh. Podczas gdy wiele tego typu urządzeń obsługuje tylko jeden tryb. Dzięki temu router wykorzystasz dokładnie w takiej roli, jakiej potrzebujesz, a jeśli pojawi się potrzeba zmiany, wystarczy przejść do ustawień i wybrać odpowiedni tryb pracy.

W dzisiejszych czasach odpowiednio zabezpieczone połączenie z internetem jest kluczowe. Dlatego routery Cudy wspierają wiele protokołów VPN np. PPTP, L2TP, OpenVPN, IPsec czy Wireguard. Ponadto obsługują też DNS przez Cloudflare, Google czy Quad9. To sprawia, że z routerami Cudy bezpieczeństwo korzystania z internetu wzniesiesz na jeszcze wyższy poziom.

Sprawdź routery Cudy

Systemy mesh Cudy – świetny zasięg w całym domu

Systemy mesh to z kolei najlepszy wybór, jeśli zasięgiem sieci chcesz pokryć większy obszar. Dzięki temu zapewnisz szybki internet w całym domu jednorodzinnym (w tym nawet na podwórku), a nie tylko w pobliżu routera. Cudy M1800 to system ze standardem Wi-Fi 6 oraz technologiami MU-MIMO i Beamforming, co zapewni jeszcze lepszy sygnał i stabilność sieci.

Poznaj systemy mesh Cudy

Sprawdź również gotowe zestawy z routerem oraz wzmacniaczem sygnału, co jest tańszą alternatywą dla systemów mesh.


Pozostałe urządzenia sieciowe Cudy

Cudy to również inne urządzenia sieciowe, które zadbają o stabilne działanie sieci czy szybkie połączenie z internetem.

Karty sieciowe Cudy – wewnętrzne i zewnętrzne

Twój komputer lub laptop nie ma wbudowanej karty sieciowej? A może odmówiła ona posłuszeństwa i zastanawiasz się, co w takim wypadku zrobić? Ratunek przychodzi w postaci kart sieciowych Cudy. Wśród nich znajdziesz zarówno standardowe karty na interfejsie PCI-E (do komputerów), jak i takie, które podłączysz do portu USB w laptopie.

Cudy PE25 to karta sieciowa, która gwarantuje połączenie o maksymalnej przepustowości 2,5 Gb/s. Dzięki wspornikom nisko i wysokoprofilowym sprawdzi się w komputerach osobistych oraz serwerach. Ponadto obsługuje technologię Wake-on-LAN (włączanie komputerów za pomocą lokalnej sieci LAN). A jeśli szukasz karty, która zapewni bezprzewodowe połączenie, sprawdź model Cudy WE4000 BT 5.2. Działa w standardzie Wi-Fi 6E, który oferuje dodatkowo pasmo 6 GHz, a dzięki OFDMA zredukuje lagi w grach.

Jeśli szukasz karty sieciowej do laptopa, sprawdź Cudy WU1300S. To urządzenie, które ekspresowo podłączysz do złącza USB i zyskasz dwuzakresowe połączenie z internetem.

Odkryj karty sieciowe Cudy

Switche – idealne do sieci firmowej

W przypadku chęci rozbudowy sieci firmowej niezwykle przydatne będą switche. Podłączysz do nich liczne urządzenia za pomocą kabla ze złączem RJ-45. Cudy 8p GS108D oferuje 8 portów, a ponadto obsługuje przydatne funkcje jak: automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX), automatyczna negocjacja szybkości połączeń czy pracę w trybach half i full-duplex.

Zobacz switche Cudy