Sprawdź urządzenia sieciowe marki Tenda

Jeśli decydujesz się na internet, to nie pozwól, aby stary router wprowadzał ograniczenia. Ciesz się z pełnej prędkości oraz szerokiego pasma zasięgu. Osiągniesz to, jeśli postawisz na produkty od Tenda. Routery, reapeatery i karty sieciowe, to tylko niektóre z szerokiej gamy urządzeń tego producenta. Sprawdź jakie korzyści i ułatwienia czekają Cię, jeśli postawisz na markę Tenda.

Tenda AC8. Doskonały zasięg, przystępna cena

Poszukujesz solidny i tani router bezprzewodowy, ale nie wiesz jaki model wybrać? Postaw na Tenda AC8, którego stosunek ceny do jakości jest wręcz nieporównywalny. Posiada on procesor 1 GHz 28nm. Dzięki niemu bez problemu radzi sobie z obsługą kilku gigabitowych portów o przepustowości do 1000 Mb/s oraz obsługuje dwupasmową (2,4 GHz i 5 GHz) sieć WiFi z systemem dynamicznej optymalizacji. Dodatkowo doskonały zasięg zapewniają 4 anteny 6 dBi, które zasięgiem pokryją każde małe i średnie gospodarstwo domowe.


Tenda AC21. Świetna wydajność i najwyższe prędkości

Tenda AC21, to dwupasmowy, bezprzewodowy router zaprojektowany z myślą o gospodarstwach domowych z dostępem do światłowodowego internetu. Zaawansowana prędkość WiFi zapewnia prędkość nawet do 2033 Mb/s. W porównaniu do wyżej opisywanego modelu, ten ma o 2 anteny więcej, co w połączeniu z technologią 4×4 MU-MIMO, tworzy z niego idealne urządzenie do większego domu jednorodzinnego lub biura.


Tenda Nova MW5c

Narzekasz na słaby zasięg? Skorzystaj z usług Tenda Nova MW5c i zyskaj łatwy w obsłudze i konfiguracji mesh, czyli system małych routerów połączonych ze sobą. Urządzenia oferowane są w 3-paku i pokryją do 300 metrów kwadratowych, tworząc rozproszoną sieć na całej powierzchni. Każdy z węzłów wyposażony jest w gigabitowy port, co pozwala wykorzystać usługi światłowodowe do maksimum (prędkość, jaką można osiągnąć wynosi 1167 Mb/s).