Ulefone wprowadziło trzy nowe smartwatche. Sprawdźcie, co oferują

Nie jest tajemnicą, że rynek akcesoriów wearables stale się rozrasta. Dzięki coraz większej popularności gadżetów, które pozwalają kontrolować poszczególne parametry z poziomu nadgarstka, wiele marek decyduje się na wprowadzenie swoich produktów również w tym sektorze. Ostatnio dołączył do nich Ulefone, pokazując trzy premierowe smartwatche: Ulefone Watch , Ulefone Watch GPS i Ulefone Watch Pro.

Ulefone Watch , Ulefone Watch GPS i Ulefone Watch Pro

Na początku warto zaznaczyć, że mimo iż Ulefone zdecydowało się na wypuszczenie aż 3 smartwatchy jednocześnie, w praktyce różnią się one od siebie jedynie niuansami. Tak naprawdę mamy więc do czynienia z jednym zegarkiem „podanym” na trzy sposoby.

Co je łączy? Każdy ze smartwatchy Ulefone może pochwalić się wodoodpornością 5ATM. Dodatkowo wszystkie trzy urządzenia pozwalają zarządzać połączeniami i wiadomościami oraz przypomną o systematycznych aktualizacjach sprzętu. Naładujemy je za pomocą magnetycznej ładowarki ze specjalnym zatrzaskiem mocującym. Smartwatche Ulefone doczekały się również dedykowanej aplikacji Veryfit, pozwalającej śledzić postępy w codziennych aktywnościach, ćwiczeniach oraz weryfikować dane dotyczących zdrowia.

Ulefone Watch , Ulefone Watch GPS i Ulefone Watch Pro
źródło: gizmochina.com

Zegarki, które zadbają o kondycję i zdrowie  

Ulefone Watch i Ulefone Watch GPS pokazują najważniejsze dla użytkownika informacje na 1,3-calowym wyświetlaczu. Jest to dotykowy panel TFT o ciekawym kształcie i nowoczesnym wyglądzie.  Oba zegarki precyzyjnie monitorują tętno 24/7 dzięki zaawansowanemu czujnikowi optycznemu. Posiadają również funkcję dedykowaną Paniom, czyli opcję śledzenia cyklu menstruacyjnego. Oprócz tego, zweryfikują również jakość i długość snu oraz pomogą przeprowadzić relaksujące ćwiczenia oddechowe.

Na tym jednak nie koniec. Smartwatche Ulefone zapewniają także rozwinięte funkcje sportowe. Mamy tu aż 9 trybów, które pozwalają zapisać rożne parametry podczas wykonywanych ćwiczeń, w tym np. liczbę kalorii czy pokonany dystans (opcja z GPS). Joga, piesze wycieczki, dynamiczna jazda na rowerze – to tylko niektóre z nich. 

Warto też zaznaczyć, że inteligentne zegarki Ulefone potrafią pracować nawet 7,5 dnia przy normalnym użytkowaniu i aż do 50 dni w trybie czuwania na jednym ładowaniu. A w razie potrzeby, naładujemy je za pomocą magnetycznej ładowarki ze specjalnym zatrzaskiem.

Ulefone Watch w wersji Pro

Najbardziej rozbudowanym sprzętem z trójki smartwatchy jest model z określeniem „pro” w nazwie. Posiada on 1,55-calowy, w pełni dotykowy, kolorowy ekran LCD, na którym przeglądanie informacji to sama przyjemność.

Zegarek w wersji pro jest wzbogacony m.in. o czujniki do monitorowania serca użytkownika, tlenu we krwi, snu i wykrywania szybkiego ruchu oczu (REM). Oceni również ciśnienie krwi i podobnie do dwóch pierwszych modeli pozwoli przeprowadzić trening oddechowy, prześledzi cykl menstruacyjny. Ulefone Watch Pro posiada natomiast więcej trybów sportowych. Jest ich tutaj 14.

Ulefone Watch , Ulefone Watch GPS i Ulefone Watch Pro
źródło: gizmochina.com

Cena i dostępność smartwatchy Ulefone

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy inteligentne zegarki Ulefone trafią do Polski. Obecnie dostępne są wyłącznie na międzynarodowej stronie producenta, a ich cena wynosi kolejno: 39,99 USD za Ulefone Watch, 49,99 USD za Ulefone Watch GPS  i 54,99 USD za a  Ulefone Watch Pro. Smartwatche dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.

Źródło: gizmochina.com