Dla gracza, dla biznesmena, dla domownika. Sprawdźcie trzy ciekawe propozycje monitorów Samsung

Jedna stajnia, trzy zupełnie różne ogiery. Przedstawiamy trio monitorów Samsunga, gdzie każdy model pełni zupełnie inną funkcję. Oto gamingowy Samsung C24RG50FQUX Curved, biznesowy Samsung The Space S27R750QEUX i idealny do domu lub biura – Samsung C27R500FHUX Curved.

Samsung C27R500FHUX Curved

Samsung C27R500FHUX Curved – monitor, który sprawdzi się w biurze i w domu

27-calowa matryca, zakrzywiony ekran, rozdzielczość Full HD, kontrast statyczny 3000:1. Jeżeli szukacie monitora, przy którym nawet tabelki w Excelu będą wyglądać przyjaźnie, to Samsung C27R500FHUX Curved będzie świetnym wyborem. Tym bardziej że wyposażony jest w technologie ochrony wzroku, dzięki którym nawet wielogodzinna praca przy komputerze nie będzie nadmiernie obciążała Waszych oczu.

„Po godzinach” natomiast monitor ten znakomicie sprawdzi się jako domowe centrum multimedialne. Dzięki wysokiej rozdzielczości obrazu ulubione filmy i seriale wyglądać będą efektownie, a zakrzywiony ekran pozwoli zanurzyć się w nich głębiej niż dotychczas.

Dowiedzcie się więcej o monitorze Samsung C27R500FHUX Curved w sklepie x-kom

Samsung The Space S27R750QEUX

Samsung The Space S27R750QEUX – biznesowy monitor dla wymagających

Druga propozycja przeznaczona jest dla tych, którzy nie lubią chodzić na kompromisy. Rozdzielczość WQHD to prawie 2,4 więcej niż jest w stanie zaoferować Full HD, więc od razu trzeba nadmienić, że jest to monitor, który pełnię swojego potencjału uwolni dopiero z odpowiednio wydajnym komputerem.

Samsung S27R750QEUX świetnie łączy w sobie minimalizm z elegancją. Niemalże bezramkowa konstrukcja pozwala wyeksponować ostrą i wyrazistą przestrzeń roboczą. Częstotliwość odświeżania ekranu na poziomie 144 Hz redukuje do minimum opóźnienia obrazu, co znacząco uprzyjemni oglądanie dynamicznych scen w filmach, serialach, ale i transmisjach z wydarzeń sportowych. Z takim odświeżaniem S27R750QEUX sprawdzi się także jako monitor do gier.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w kontekście tego modelu? Przede wszystkim na ergonomiczny zawias, dzięki któremu przymocujecie monitor do biurka, a który również pozwala na swobodę regulacji. Regulowany zacisk jest przystosowany zarówno do cieńszych, jak i grubszych blatów. Warto wspomnieć też o samym ramieniu monitora, wewnątrz którego można poprowadzić kable, dzięki czemu Wasze stanowisko pracy wyglądać będzie znacznie estetyczniej.

Sprawdźcie monitor Samsung The Space S27R750QEUX w sklepie x-kom

Samsung C24RG50FQUX Curved

Monitor dla gracza Samsung C24RG50FQUX Curved

Choć firmowany jest przede wszystkim jako gamingowy, monitor Samsung C24RG50FQUX sprawdzi się również do codziennych zadań biurowych oraz wtedy, gdy zechcecie spędzić trochę czasu przy kolejnym odcinku wybranego serialu.

Samsung C24RG50FQUX to 23,5-calowy monitor z zakrzywionym ekranem LED o rozdzielczości Full HD i częstotliwości odświeżania obrazu wynoszącej 144 Hz. O jego gamingowym charakterze świadczy chociażby mnogość trybów obrazu dla graczy. W zależności od gatunku gry, w którą aktualnie gramy, mamy do wyboru m.in. tryby: FPS, RTS czy RPG.

Dzięki dokładnemu odwzorowaniu kolorów gry będą wyglądać dokładnie tak, jak zaprojektowali je twórcy, a specjalne tryby ochrony wzroku sprawią, że nawet z wielogodzinnych sesji gamingowych Wasze oczy wyjdą bez szwanku.

Samsung C24RG50FQUX puszcza też oczko posiadaczom komputerów z kartami AMD. Ci bowiem mogą skorzystać z AMD FreeSync, czyli technologii poprawiającej synchronizację obrazu i czyniącego tenże obraz jeszcze płynniejszym.

Więcej informacji na temat gamingowego monitora Samsung C24RG50FQUX znajdziecie w x-kom