Dziś premiera Total War Saga: Troy. Do jutra można odebrać grę za darmo. Na stałe!

Jedna z najsłynniejszych serii gier strategicznych prezentuje dziś światu nowy tytuł. Total War Saga: Troy inspirowana była Iliadą Homera, a akcja została osadzona w realiach legendarnej wojny trojańskiej. Nie to jednak jest najważniejsze. Najważniejsza jest wiadomość, że w dniu premiery grę możecie nabyć całkowicie za darmo. Trzeba się jednak pospieszyć, bo promocja trwa tylko do jutra.

Total War Saga: Troy – premiera

Seria Total War towarzyszy graczom już od ponad dwóch dekad. Przez ten czas strategie wydawane w ramach serii urosły do rangi kultowych. Dziś swoją premierę ma najnowsza odsłona cyklu – Total War Saga: Troy, która przenosi nas do realiów starożytnych, konkretnie do czasów mitycznej wojny trojańskiej.

W grze będziemy mogli wcielić się w słynnych wojowników – Parysa, Achillesa, Hektora czy Menelaosa. Rdzeń rozgrywki pozostanie jednak ten, co zwykle. Z jednej strony czekają nas turowe manewry po dostępnej olbrzymiej mapie, z drugiej ­– bitwy rozgrywane w czasie rzeczywistym.

Gra na wyłączność Epic Games Store

Gra Total War Saga: Troy dostępna będzie w sprzedaży wyłącznie w sklepie Epic Games Store. Jak długo? Co najmniej przez pierwszy rok od premiery. Zamówienia będzie można składać od 13 sierpnia od godziny 15:00.

Znakomitą i dość nieoczekiwaną wiadomością jest ta, że Total War Saga: Troy możecie nabyć… ze stuprocentową zniżką. Trzeba się jednak śpieszyć, bo promocja obowiązuje wyłącznie przez 24 godziny i skończy się jutro o godzinie 15:00.

Total War Saga: Troy

Total War Saga: Troy – jak pobrać grę za darmo?

Sprawa jest prosta. Wystarczy zalogować się za konto Epic Games Store, przypisać grę do konta i cieszyć się nią przez nieograniczony czas. Total War Saga: Troy nabywamy drogą zakupu, tyle że przez 24 godziny od premiery zrobimy to ze zniżką wynoszącą 100%.

Jak widać, Epic nie ustępuje w walce o pozyskiwanie nowych graczy na swoją platformę. Nie tak dawno serwery sklepu nie wytrzymywały pod naporem użytkowników, chcących skorzystać z możliwości darmowego pobrania GTA 5. Wtedy jednak, bądź co bądź, dostaliśmy tytuł liczący już ponad 7 lat.

Teraz firma poszła o krok dalej, udostępniając za darmo grę w dniu jej premiery. W dodatku grę, na którą ma dwunastomiesięczną wyłączność. To co, pobieramy?