Subskrypcja gier VR Viveport Infinity. Czym zaskoczy HTC?

To się nazywa mocne wejście. Na polski rynek wkracza biblioteka treści VR od HTC, czyli Viveport Infinity. Znana już na świecie platforma oferuje dostęp do ponad 600 gier i aplikacji. Zobacz więcej, poczuj mocniej i zanurz się w wirtualnym świecie. Dostęp do treści VR masz nieograniczony przez cały okres subskrypcji.

 Viveport Infinity kusi wirtualną rozrywką

W bibliotece stworzonej przez HTC znajdziesz zarówno czołowe, jak i mniejsze, bardziej niezależne tytuły. Bogata gama treści pozwala na swobodny wybór pozycji, bez konieczności kupowania pojedynczych gier czy aplikacji. Jednocześnie daje też znakomitą okazję do dokładnego poznania możliwości nieodkrytego wciąż do końca świata VR.
Dzięki subskrypcji otrzymasz nielimitowany dostęp do wszystkich zawartych w niej gier
i aplikacji, a co za tym idzie – doskonałą okazję do przetestowania funkcji VR na różnych poziomach.

Teraz najważniejsze – cena. Nieograniczony dostęp do treści VR na Viveport Infinity otrzymasz w cenie 69 zł za miesiąc lub 529 zł za rok

Istotną informacją jest również to, że w ramach premiery Viveport Infinity została  odświeżona aplikacja Viveport Video. Możemy się zatem spodziewać prostszej obsługi i lepszych doznań wizualnych niż dotychczas. 

vivprot infinity HTC
Źródło: HTC

Imponująca biblioteka VR

Biblioteka Viveport Infinity cieszy się bardzo dużą popularnością na świecie. HTC zapewnia, że jej polska wersja również nie zawiedzie i będzie stale powiększała swoje zasoby. Warto tutaj zaznaczyć, że platforma już w momencie debiutu oferuje bardzo interesujące pozycje. Oto niektóre z nich:

 • Beat Saber – gra rytmiczna, polegająca na niszczeniu przeszkód w rytm muzyki,
  za pomocą mieczy świetlnych,
 • The Wizards – gra, w której zostajesz czarodziejem, mającym wykonywać gesty
  w celu rzucenia konkretnego zaklęcia,
 • Angry Birds VR: Isle of Pigs – gra znana dotychczas z urządzeń mobilnych,
  mająca właśnie swoją premierę w wersji VR.

To tylko przykłady. W bibliotece znajdziesz całe mnóstwo gier i aplikacji, które można bezpłatnie przetestować, korzystając z 2-tygodniowego, bezpłatnego okresu próbnego Viveport Infinity.

Zasady korzystania z Viveport Infinity

Obecni użytkownicy oraz członkowie z przedpłaconymi subskrypcjami do końca 2019 roku będą korzystali z usługi na dotychczasowych warunkach. Dotyczy to również osób zarejestrowanych przed 2 kwietnia 2019, czyli oficjalną premierą Viveport Infinity
w Polsce.

Co ważne,  Viveport Infinity jest platformą uniwersalną i nieograniczającą się wyłącznie do użytkowników posiadających sprzęt HTC. Mogą z niej korzystać zarówno posiadacze HTC VIVE, Oculus Rift, jak i innych gogli. Niezbędnym warunkiem jest tutaj jednak praca urządzenia. Ma być ona oparta na technologii Wave.

viveport infinity HTC
Źródło: HTC

Promocje Viveport Infinity

HTC zdaje sobie sprawę z potencjału jaki niesie za sobą inny poziom doznań oferowanych przez świat VR. Zdecydowano się zatem dodatkowe gratki dla fanów okazji:

 • wyprzedaż – w dniach od 2 do 7 kwietnia 2019 będziesz mieć okazję do zakupienia określonych tytułów w niższych cenach, bo właśnie wtedy organizowana jest wyprzedaż ponad 100 pozycji z okazji premiery platformy,
 • weekendowe promocje – będąc subskrybentem otrzymujesz szansę skorzystania z cyklicznych, weekendowych promocji, które dotyczyć będą wybranych tytułów gier, aplikacji oraz np. kuponów na miesięczną subskrypcję,
 • rabat – od 2 kwietnia 2019 na początku każdego miesiąca otrzymasz kod na 10% rabatu do wykorzystania na dowolny zakup w sklepie Viveport.
Daj się porwać rozrywce proponowanej przez HTC i wirtualną rzeczywistość. Bogata oferta gier i aplikacji  jest od dziś na wyciągnięcie Twojej ręki. Zdecydujesz się być częścią świata VR?