Starfield na nowych starych zdjęciach. A kiedy jakiś gameplay?

Po raz kolejny miał miejsce wyciek zdjęć z nadchodzącej gry Starfield, a w zasadzie jej czteroletniego builda. To i tak najbliżej zrzutów ekranu z rozgrywki, bo Bethesda nie kwapi się pokazać swojej gry właściwie poza kilkusekundowymi materiałami lub grafikami koncepcyjnymi. Pozostaje rzucić okiem na to, co mamy.

Nowy wyciek, nowe stare zdjęcia Starfielda

W sieci pojawiły się nowe zrzuty ekranu z gry Starfield. Spieszę z wytłumaczeniem, że po pierwsze, jak się podaje, jest to wersja z 2018 roku. Czyli tak naprawdę omawiana produkcja Bethesdy może już jej nie przypominać. A po drugie, no, nie za bardzo jest na nich czego szukać.

Na pewno mamy wśród screenshotów ukazaną postać i widok z trzeciej osoby. Na interfejsie z prawej strony znajduje się pasek życia oraz kondycji głównego bohatera. Pod nimi widzimy wyposażoną broń, amunicję i obok coś podręcznego – wygląda to na granaty. W lewym dolnym rogu jest ciekawiej. Gdyż widzimy tutaj poziom tlenu, ale i szereg innych wskaźników zgodnych z wizją świata.

Pozostałe zrzuty ekranu – moim zdaniem – nie prezentują niczego interesującego. Zresztą trudno doszukiwać się jakichś smaczków mając na względzie, że jest to czteroletni build. Należałoby zadać sobie pytanie, na ile jest nieaktualny? Można by też powiedzieć, że wyżej ukazana stacja wygląda na tak modularną, że być może znajdzie się w grze możliwość budowania. Ale tego nie wiadomo. Generalnie to nic nie wiadomo.

Uprzejmie prosimy o gameplay

Premiera Starfielda zaplanowana jest na 11 listopada tego roku. To naturalnie jest trochę czasu. Jednakże nadal nie zobaczyliśmy właściwych fragmentów z rozgrywki. Bardziej swego rodzaju sneak peeki. Ostatniego razu zaledwie kilka sekund jakiegoś robota w przegadanym przez kilka minut epizodzie 2. Into the Starfield: Made for Wanderers na kanale YouTube Bethesdy.

To jest tyle co nic. Więcej ukazały wycieki, ale są na tyle stare, że nie można w nich pokładać żadnych nadziei. Jakieś można było mieć na gameplay na tegorocznych targach w Los Angeles, ale E3 2022 zostało odwołane. To może prędzej jakieś Xbox Games Showcase? Musimy czekać. Nie mamy innego wyboru.

A Waszym zdaniem, czy jest rzeczywiście na co czekać?

źródło: reddit.com/r/Starfield/, Game Rant, GamesRadar