Square Enix Presents na E3 2021 pokaże nową, tajemniczą grę

Square Enix Presents to blok należący do tytułowego Square Enix, któremu przyjrzymy się podczas nadchodzącego E3 2021. Firma właśnie podzieliła się z graczami paroma informacjami na temat tego, co pojawi się na wydarzeniu. A oprócz zapowiedzianych wcześniej gier mamy poznać nowy, tajemniczy projekt, który – jeśli wierzyć jednemu z dziennikarzy – ucieszyłby przede wszystkim fanów uniwersum Marvela.

Tajemnicza gra na E3 2021 to tak naprawdę Strażnicy Galaktyki?

Square Enix za pośrednictwem własnej strony internetowej podzielił się z nami zajawką na temat Square Enix Presents na E3 2021. Najciekawszą i najważniejszą informacją na temat wydarzenia wydaje się być prezentacja nowej gry studia Eidos-Montréal, o której mogliśmy usłyszeć po raz pierwszy w 2017 roku. Tym tajemniczym projektem miałaby być gradaptacja Strażników Galaktyki.

Co jeszcze zostanie zaprezentowane na E3 2021?

Eidos-Montréal zresztą podpisał z Marvelem umowę na przynajmniej kilka gier z marvelowskiego uniwersum. Dlatego też wcześniej otrzymaliśmy niezgorsze Marvel’s Avengers. To, że tym razem mieliby to być Strażnicy Galaktyki, sugeruje redaktor Bloomberga Jason Schreier. Przedstawienie tego tytułu nastąpiłoby oficjalnie po raz pierwszy. Tak czy siak, to nie wszystko, co przygotowało Square Enix na swój event.

strażnicy galaktyki z marvela

Co jeszcze zobaczymy na Square Enix Presents?

Square Enix Presents rozpocznie się 13 czerwca, o godzinie 21:15. Poza wspomnianym tajemniczym tytułem, firma przedstawi nam nowe informacje na temat przygodowej gry akcji Babylon’s Fall. Nie zabraknie również szczegółów dotyczących dodatku Marvel’s Avengers – Czarna Pantera i przyszłości samej gry. Co więcej przyjrzymy się ponownie Life is Strange: True Colors i zremasterowanej kolekcji Life is Strange.

Źródło: Square Enix Blog, Gadget