Słyszysz? Nadciąga premiera Eclipse One – nowych gamingowych słuchawek od ISK

ISK szykuje dla wszystkich graczy całkiem przyjemną niespodziankę. Ale nie taką, o której szumi cały internet. Tej wiadomości właściwie nikt się nie spodziewał. Ale to nie szkodzi, bo ptaszki ćwierkają, że to i tak będzie totalny hit wśród przewodowych słuchawek gamingowych. I to w przystępnej cenie. Poznajcie Eclipse One – słuchawki dla graczy, które już niebawem trafią do sprzedaży. Sprawdźcie szczegóły.

ISK Elite Gear Eclipse One – sukces wisi na kablu

Skąd wiadomo, że Eclipse One – najnowsze gamingowe słuchawki od ISK mogą odnieść duży sukces na rynku słuchawek dla graczy? Pewnie słyszeliście o słuchawkach HP-2011. Ten popularny model od ISK podbił serca wielu. I nie chodzi tylko o cenę, choć ta naprawdę jest urzekająca. Przede wszystkim chodzi o jakość dźwięku, którą w tej cenie oferują.

Elite Eclipse One powstały właśnie na bazie słuchawek HP-2011 zarówno we wnętrzu, jak i od strony wizualnej. Ale eksperci z ISK dołożyli wszelkich starań, by dźwięk płynący z najnowszego gamingowego modelu był jeszcze bardziej szczegółowy i aby jakość wykonania stała na jeszcze wyższym poziomie.

Słuchawki Eclipse One – trochę szczegółów

Ale nie za dużo, by nie psuć niespodzianki. Słuchawki, mimo że profilowane na gamingowe, to jednak mają się charakteryzować dużą wszechstronnością. Dzięki złączu mini jack będą kompatybilne z PC, Mac, konsolami, sprzętem audio, telewizorami oraz telefonami. W zestawie ze słuchawkami dostaniemy również odłączany mikrofon wielokierunkowy z redukcją szumów, który ma zapewnić dobrą komunikację podczas rozgrywek. Być może świetnie się też sprawdzą w nagrywaniu gameplayów? Zobaczcie, jak wyglądają najnowsze słuchawki ISK ISK Elite Gear Eclipse One:

wygląd słuchawek Eclipse One

Wiecie już, jak wyglądają słuchawki gamingowe od ISK. A jak sprawują się w gamingu i jak grają? Czy powtórzą sykces słuchawek ISK HD-9999? Tego dowiecie się już niedługo z naszej recenzji. Bądźcie czujni 😉.