SilverProtection+ od 3mk – folia która uwolni Twój telefon od bakterii

Firma 3mk Protection niedawno zaprezentowała najnowszą folię ze swojej oferty. SilverProtection+ nie tylko uchroni Twój wyświetlacz przed zarysowaniami i upadkami, ale również zabije nawet do 99% wszelkiego rodzaju bakterii i wirusów.

Uchroń się przed zarazkami z SilverProtection+

Urządzenia mobilne, a zwłaszcza smartfony, to siedliska zarazków, z którymi mamy styczność na co dzień. Często sięgamy po nie w miejscach takich jak uczelnie, sklepy czy urzędy, gdzie nie zawsze mamy możliwość umycia i dezynfekcji rąk. Dodatkowo sytuację potęguje fakt, że nierzadko nasz sprzęt odkładamy do kieszeni w spodniach, saszetek czy torebek, więc ma on styczność z wieloma innymi przedmiotami.

Marka 3mk wymyśliła sposób, jak zaradzić temu problemowi i wprowadziła na rynek innowacyjną folię SilverProtection+ ze specjalną powłoką antymikrobową, która zabija 99% bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które często korzystają z urządzeń mobilnych poza domem (umówmy się, w dzisiejszych czasach robi to praktycznie każdy z nas) i nie mają możliwości zadbania o odpowiednią higienę urządzenia.

Folia SilverProtection+ od 3mk

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Pewnie nie raz zdarzyła Ci się sytuacja, gdy przypadkowo Twój smartfon wymknął się z ręki i z zapartym tchem sięgałeś po niego, modląc się, by nie ujrzeć pękniętego ekranu. Z folią od 3mk takie sytuacje Ci nie straszne, bowiem wzmacnia ona ekran smartfonu o 400%. Jak to możliwe? Otóż folia składa się z wielowarstwowej struktury, a w jej skład wchodzi m.in. podkład antyuderzeniowy, który absorbuje większość siły uderzenia na sobie, ochraniając tym samym wyświetlacz urządzenia. Pomimo tak wytrzymałem konstrukcji, folia nadal pozostaje cienka, ponieważ ma zaledwie 0,21 mm.

Pamiętaj, nawet po zastosowaniu najlepszych zabezpieczeń, w dalszym ciągu zaleca się ostrożność. Raczej żadna firma nie da Ci gwarancji bezpieczeństwa, jeśli po Twoim urządzeniu przejedzie czołg, albo wypadnie ono z punktu widokowego Pałacu Kultury.

Folia antybakteryjna 3mk

Elastyczna i samoregenerująca powłoka

Brzmi jak sci-fi? Nic bardziej mylnego. Wspominaliśmy już o wielu warstwach, ale nie dodaliśmy, że jedną z nich jest ta o kryptonimie Self-Heal. Potrafi ona samoistnie naprawić drobne uszkodzenia i zarysowania powstałe podczas użytkowania smartfonu, przy czym ten proces trwa około 24 godziny. Dzięki tej technologii będziesz mógł cieszyć się dłużej idealnie gładką powierzchnią, bez konieczności wymiany wysłużonego protektora.

Intuicyjny montaż

Nie musisz się już obawiać, że coś podczas montażu pójdzie nie tak. Folia 3mk Protection montowana jest na mokro z wykorzystaniem specjalnego żelu dołączanego do zestawu. Dzięki niemu pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń, kurzu oraz pęcherzyków powietrza. Jest on całkowicie bezpieczny i nie ma możliwości, aby w jakikolwiek sposób uszkodził powierzchnię smartfonu. Sam montaż przebiega sprawnie i jest banalnie prosty. Klejenie „na mokro” sprawia, że folia ochronna staje się idealnym produktem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z własnoręcznym aplikowaniem protektorów. Warto na koniec wspomnieć o 12-miesięcznej gwarancji, która daje Ci poczucie bezpieczeństwa przez okrągły rok.

Sprawdź folię 3mk SilverProtection+ w sklepie x-kom