3mk 1UP Screen Protector – folia ochronna stworzona z myślą mobilnych graczach

Zapewne każdy doświadczył przykrego incydentu, kiedy to telefon uderza o ziemię, a na wyświetlaczu pojawia się niezbyt piękna pajęczynka. Dlatego wielogodzinne rozgrywki czy przeglądanie mediów społecznościowych na smartfonie wymagają odpowiedniej ochrony ekranu. 3mk stworzyło specjalną, dedykowaną graczom folię, wzmacniają ekran. Dzięki swoim właściwościom już na starcie stawia mobilnego gamera na lepszej pozycji.

3mk 1UP – precyzja na najwyższym poziomie

Do pokonywania kolejnych graczy nieoceniona jest precyzja. Szczególnie kiedy trzeba dać z siebie więcej niż 100%, a o zwycięstwie decydują detale. Przewagę już od samego początku daje Ci folia 3mk 1UP, która wyróżnia się zwiększonym poślizgiem palca, a także szybszą reakcją na dotyk. Dzięki temu wchodzisz na wyższy poziom i niezależnie od tego czy ogrywasz takie tytuły jak PUBG, Call of Duty czy Need for Speed jesteś na zwycięskiej ścieżce.

Specjalna warstwa oleofobowa z właściwościami organoleptycznymi sprawią, że od razu poczujesz różnicę względem innych folii dostępnych na rynku. Jest delikatna, a zarazem przygotowana nawet na najtrudniejsze wyzwania. Dzięki specjalnej strukturze, 1UP Screen Protector nie pogarsza jasności ekranu, a także nie wpływa na wyświetlane barwy – wszystko zobaczysz dokładnie tak, jak wyświetla to smartfon.

Zwycięstwo jest bliżej niż na wyciagnięcie ręki. W końcu może wystarczyć nawet jeden precyzyjny ruch palcem i wygrana jest Twoja!

Wytrzymałość dla najbardziej wymagających

Ale folia 1UP Screen Protector to nie tylko propozycja dla graczy. Czy wiesz, ile razy dziennie dotykasz telefonu? Niełatwo to policzyć, ale mówi się, że przeciętny użytkownik dotyka ekranu średnio… dwa tysiące razy dziennie. W końcu media społecznościowe czy komunikatory absorbują uwagę na długie godziny. A im częściej korzysta się ze smartfona, tym większe prawdopodobieństwo uszkodzenia ekranu.

Dlatego folia 3mk 1UP jest dla Ciebie dobrą propozycją, nawet jeśli zamiast grania, codziennie surfujesz po sieci. Wzmacnia ekran nawet do 400% i jest odporna na kurz oraz plamy. Jej grubość to 0,23 mm, co sprawia, że jest cieńsza o 30% od większości szkieł, dzięki czemu korzystanie ze smartfona będzie bardzo wygodne, a folii nie poczujesz pod palcami.

1UP Screen Protector cechuje się także dużą wytrzymałością. Grając po 2-3 godziny dziennie przez 4 miesiące, folia nie będzie miała na sobie śladów zużycia. Jeśli lubisz, graj intensywnie i nie przejmuj się, że przez to po niedługim czasie przyjdzie czas na wymianę folii ochronnej.

Łatwy montaż i dostępność dla ponad 500 modeli smartfonów

Montowanie folii może przyprawić nieco trudności. Dlatego by te zadanie ułatwić, folię 3mk 1UP zakłada się na ekran z pomocą specjalnego żelu. Umieszczony jest w atomizerze, który zapobiega jego wyschnięciu. Folia ma półprzepuszczalną strukturę, dzięki której po upływnie około 48 godzin z ekranu znikną bąbelki, jakie czasem powstają podczas montażu.

Nasuwa się pytanie, czy montaż na mokro jest bezpieczny dla telefonu? Sposób jest całkowicie sprawdzony i nie uszkodzisz przez to smartfona. Ilość żelu, jaka jest potrzeba do montażu, jest minimalna, a nadmiar z łatwością zetrzesz z użyciem załączonej raszelki.

W zestawie 1UP Screen Protector znajdziesz trzy folie, a dołączony żel wystarczy na montaż wszystkich. Jeden zakup i niezawodną ochronę ekranu gwarantujesz sobie na co najmniej rok.

Ponadto folia ochronna 3mk 1UP dostępna jest dla ponad 500 modeli smartfonów. Dzięki temu z łatwością znajdziesz wersję, która ochroni Twój telefon. Niezależnie czy korzystasz z urządzeń Samsunga, Apple, Xiaomi, OnePlus, Motoroli czy jeszcze innych.