Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition. Ostateczne i najpełniejsze wydanie gry

Pióropusze, skóry dzikich zwierząt, złote bransolety, grobowce, pistolety, łuki, maczety, misje i skille. Wszystkie dodatki, a nawet jeden strój więcej, które pojawiły się dotąd w ramach ostatniej growej odsłony przygód Lary Crotf, dostaniesz teraz w kompletnym i definitywnie ostatecznym wydaniu Shadow od the Tomb Raider: Definitive Edition. Premiera już w listopadzie.

Co zawiera wersja Shadow of The Tomb Raider: Definitive Edition?

Square Enix obwieszcza dumnie na łamach swojego portalu, że już wkrótce ukaże się ostateczna wersja najnowszego Tomb Raidera. W skład Shadow of the Tombr Raider: Definitive Edition ma wejść pełne wydanie gry wraz ze wszystkimi siedmioma DLC oraz dodatkami, które ukazały się od momentu premiery podstawowego tytułu, czyli od 2018 roku. A oprócz tego bonusowo pojawi się całkiem nowy strój „Croft Fitness”.

Data premiery nowego wydania Shadow of the Tomb Raider

Dokładna premiera Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition zaplanowana jest na 5 listopada 2019 roku. Wtedy ukażą się wydania pudełkowe oraz cyfrowe na Xboksa One, PlayStation 4, PC oraz Steam. Dostęp do gry uzyska również Google Stadia, tylko nieco później, bo pod koniec tego samego miesiąca. Natomiast wszyscy użytkownicy, którzy posiadają już przepustkę sezonową, dostaną aktualizację nowego Tomb Raidera całkowicie gratis.

Dlaczego warto zagrać w trzecią odsłonę nowej serii Tomb Raider?

Jeżeli jeszcze nie dane Ci było zapoznać się z tym tytułem, to chyba właśnie nadeszła na to sprzyjająca pora. Czy w ogóle warto? No cóż, Shadow of the Tomb Raider nie jest na pewno grą przełomową, ani nie rewolucjonizuje serii prequelów historii Lary Croft, zapoczątkowanych w 2013 roku. Ale to w końcu Tomb Raider, a jeśli masz możliwość ograć go w 4K, to dla samych lokacji i dżungli – warto.

Źródło: Square Enix