Imponujący zwiastun Senua’s Saga: Hellblade 2. W końcu czuć nową generację

Nowy zwiastun Hellblade 2 ujawnia mroczny świat Senui, gdzie mitologia nordycka splata się z brutalną rzeczywistością. To nie tylko kontynuacja gry, która zachwyciła wielu graczy, ale przede wszystkim obietnica niezwykłej podróży. Przygotujcie się na przeżycie, które przekracza granice tradycyjnej rozgrywki, zapraszając do świata, gdzie walka o przetrwanie łączy się z walką z własnymi demonami. Czy jesteście gotowi wkroczyć w ten mroczny, ale fascynujący świat? Oto, czego możemy się spodziewać w najnowszej odsłonie przygód Senui.

O czym opowie Senua’s Saga: Hellblade 2?

Senua’s Saga: Hellblade 2, kontynuacja nagradzanej gry Hellblade: Senua’s Sacrifice, zapowiada się jako przełomowe doświadczenie w świecie gier. Przeniesie graczy w brutalną podróż przez mityczną Islandię z czasów wikingów.

Senua, główna bohaterka, staje przed wyzwaniem pokonania zarówno wewnętrznego, jak i otaczającego ją z zewnątrz mroku. Wyrusza ona na misję ratunkową, aby ocalić tych, którzy padli ofiarą tyranii. Jej podróż to nie tylko walka z wrogami, ale także zmagania z własnymi demonami. Motyw przetrwania w świecie pełnym mroku i mitologii wikingów jest kluczowy dla tej opowieści.

Senua’s Saga: Hellblade 2 to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, która łączy w sobie elementy przygodowe i walkę z mocno rozbudowaną, nietuzinkową fabułą. Gracze będą mogli zanurzyć się w bogato wykreowanym świecie, gdzie każdy detal ma swoje znaczenie, a historia opowiedziana jest z niezwykłą dbałością o szczegóły i porusza ważny temat.

senua's saga hellblade 2

Gameplay trailer Senua’s Saga: Hellblade 2. Czyżby w końcu tytuł na Xboksa z grafiką nowej generacji?

Najnowszy zwiastun gry, zaprezentowany podczas The Game Awards 2023, ukazuje intensywne sekwencje rozgrywki i jest mocno filmowy. Zwiastun podkreśla mroczny i intensywny charakter gry, zwracając uwagę na szczegółowość grafiki i głębię fabuły. Być może to pierwsza poważna gra na Xboksy Series X/S, która zaoferuje nowogeneracyjne doznania.

Gra powstaje na Unreal Engine 5.

Kiedy premiera Senua’s Saga: Hellblade 2?

Gra ma zadebiutować w bliżej niesprecyzowanym okresie 2024 roku. Twórcy nie byli gotowi ujawnić dokładnej daty.

Senua’s Saga: Hellblade 2 będzie dostępne na platformy Xbox Series X/S oraz PC. W dniu premiery pojawi się w Game Passie. Wersja na PlayStation 5 nie jest planowana.

Senua’s Saga: Hellblade 2 zapowiada się na wyjątkową grę, która połączy w sobie intensywną akcję, głęboką fabułę i niezwykłą stronę wizualno-artystyczną. To gra, która z pewnością przyciągnie zarówno fanów pierwszej części, jak i nowych graczy, spragnionych mrocznych przygód w świecie inspirowanym mitologiami: nordycką i celtycką.

Senua’s Saga: Hellblade 2 to nie tylko gra – to podróż do świata, gdzie mit spotyka się z rzeczywistością, a każdy krok bohaterki niesie ze sobą ciężar emocjonalny i moralny. Czekamy z niecierpliwością na premierę, aby móc w pełni doświadczyć tej niezwykłej opowieści.

Zapoznaj się z innymi materiałami z TGA 2023: