Samsung zaprezentował nowy telewizor. Jest pionowy!

The Sero po koreańsku oznacza dosłownie: pionowy. I tak właśnie jest. Samsung, jako pierwszy, wypuszcza sprzęt, stworzony z myślą o młodym, udzielającym się w sieci pokoleniu. Komfortowe oglądanie wideo w pionie będzie możliwe początkowo w Korei. Jeśli się przyjmie – kto wie, może zawita na polski rynek?

Idzie nowe i nosi imię The Sero

Dotychczasowe telewizory to urządzenia poziome, wzorowane na widokach i proporcjach kinowych. The Sero oferuje zupełnie nowe rozwiązanie, które w głównej mierze dedykowane jest pokoleniu tzw. milenialsów.

Innymi słowy, pionowy telewizor został stworzony z myślą o młodych ludziach, których życie towarzyskie toczy się w sieci i szeroko pojętych mediach społecznościowych.
To właśnie tutaj, głównym formatem jest pionowe wideo, które powstaje zazwyczaj spontanicznie, za pośrednictwem smartfona.

Wygląda na to, że zagraniczni fani Insta Stories mogą cieszyć się sprzętem dedykowanym swoim potrzebom.  

Poniżej krótka wizualizacja:

 Kilka informacji technicznych

Samsung Sero to telewizor QLED o przekątnej 43”, wsparty głośnikami 60 W.

Trzeba również zaznaczyć, że ekran The Sero można obrócić i korzystać z niego niczym z tradycyjnego, zgodnego z naszym wyobrażeniem, odbiornika. 

Pojawiają się także spekulacje, że poza komfortowym oglądaniem filmów królujących na portalach społecznościowych, telewizor świetnie nadaje się do przeglądania zdjęć oraz przeglądania stron z komentarzami.