Pssst… nie ignoruj tego newsa, bo życzymy Ci w nim Wesołych Świąt

Kiedy to czytacie, myślami jesteście już pewnie przy przeładowanym jedzeniem stole, od którego będziecie odchodzić na czworakach w poczuciu dobrze wykonanego wigilijnego obowiązku spróbowania 12 potraw. Zanim jednak przymkniecie klapy laptopów i odłożycie smartfony na odległość większą niż pół metra, chcielibyśmy złożyć Wam świąteczne życzenia, płynące wprost z naszych geeksowych, pozbawionych cyberwszczepów serc.

Wszystkiego geeksowego!

Gdy w zeszłym roku łamaliście się opłatkiem z bliskimi, mało kto przeczuwał, że nadchodzące dwanaście miesięcy będzie dla ludzkości aż tak ciężkie. CD Projekt RED zaliczyło wtopę z Cyberpunkiem 2077, PlayStation 5 jest trudniej dostępne niż audiencje u papieża, a nowe karty graficzne podziwiać możemy co najwyżej na renderach lub w nielicznych testach wybranych recenzentów.

Ach, no i ta pandemia, dzięki której „Last Christmas” zespołu Wham! z infantylnej piosenki o niewłaściwie ulokowanych uczuciach przeobraziło się w mało przyjemną groźbę.

Tak jak bugi w Cyberpunku kiedyś zostaną naprawione, tak jak każda fabuła gry posiada zwroty akcji, tak i my wierzymy – za Budką Suflera – że po nocy przychodzi dzień, po burzy spokój, a każda zła passa kiedyś dobiega końca.

Tego też – rzecz jasna na równi ze zdrowiem – pragniemy Wam, naszym czytelnikom, życzyć na te Święta najmocniej. Niech staną się one symbolicznym punktem zwrotnym, niezależnie od tego, co chcielibyście w swoim życiu zmienić.

Większość mijającego już roku była do bólu rodzinna. Dla „homeoffice’owców” wyjątku w tej kwestii nie stanowiły nawet godziny pracy. Mimo wszystko niech te Święta będą dla Was pozytywnie rodzinne, niekoniecznie tak, jak podczas odbywania wspólnej kwarantanny, za to z poczuciem, że macie w bliskich oparcie, a oni mają je w Was.

światełka świąteczne

Oczywiście życzymy Wam również wielu powodów do radości spowodowanej znakomitymi grami, sukcesami e-sportowymi, jeśli do takowych dążycie, trafionymi zakupami technologicznymi i zdecydowanie lepszą dostępnością produktów na rynku.

Ale to dopiero po 26 grudnia.

Do tego czasu zalecamy sobie i Wam tymczasowy rozbrat z technologią, a w zamian – intensywne celebrowanie Świąt Bożego Narodzenia, bez znaczenia, czy na płaszczyźnie duchowej, familijnej, regeneracyjnej, czy radości wynikającej z czerwonych kartek w kalendarzu.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Geex 😊