Premiera Nothing phone (1) oficjalnie zapowiedziana! Kiedy poznamy tę nowość na rynku smartfonów?

Już niebawem poznamy pierwszy smartfon firmy Nothing. Model Nothing phone (1) długo przed oficjalną zapowiedzią premiery cieszył się sporym zainteresowaniem, jako nowinka w świecie urządzeń mobile. Plotek i domysłów nie brakowało, ale już w przyszłym miesiącu zobaczymy, jaki Nothing phone (1) będzie naprawdę.

Data premiery Nothing phone (1)

Na premierę smartfona Nothing phone (1) czekaliśmy z szybszym biciem serca od momentu oficjalnej zapowiedzi urządzenia. Choć z ust Carla Peia, założyciela Nothing, nie dowiedzieliśmy się wtedy wiele, kilka danych technicznych można było wywnioskować z eventu Nothing: The Truth czy postów założyciela firmy.

Niebawem jednak wszystkie te domysły zostaną rozwiane i poznamy smartfon w pełnej okazałości. Marka Nothing właśnie oficjalnie zapowiedziała, że premiera Nothing Phone (1) odbędzie się we wtorek 12 lipca 2022 roku, o godzinie 17:00, podczas wydarzenia Nothing (event): Return to Instinct.

premiera nothing phone 1 zapowiedź
Źródło: Nothing

Prezentacja odbędzie się w Londynie, ale wszyscy zainteresowani mogą śledzić transmisję na żywo na oficjalnej stronie marki nothing.tech. Widzów z pewnością nie zabraknie, ponieważ premiera Nothing phone (1) została hucznie ogłoszona największym debiutem tego roku na rynku smartfonów.

Czy marka Nothing podoła oczekiwaniom? Sama w końcu sugeruje, że możemy spodziewać się rewolucji w przemyśle technologicznym, a premiera Nothing phone (1) ma sprawić, że technologia znów stanie się przyjemniejsza, cokolwiek to oznacza.

Wszystko brzmi dość tajemniczo, ale trzeba przyznać, że w ten sposób firma Nothing zadbała o zaciekawienie wszystkich fanów technologii zarówno urządzeniem, jak i samym eventem.

Też z zapartym tchem czekasz na premierę? W oczekiwaniu na Nothing phone (1) sprawdź, co na ten moment wiemy o nadchodzącym urządzeniu oraz nowym systemie operacyjnym Nothing OS:

📱 Nothing phone (1) zapowiedziany. Z niczego rośnie konkurencja dla Apple?

Słuchawki True Wireless od Nothing