Poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu Call of Duty: Black Ops Cold War

Dla zapalonych graczy Call of Duty nowa aktualizacja i premiera drugiego sezonu Black Ops Cold War to wyczekiwany od kilku tygodni moment. Nowości dotyczą przede wszystkim trybu multiplayer, a więc Ci, którzy spędzają długie godziny na graniu ze znajomymi, nie będą mieli czasu, żeby się nudzić. Sprawdźcie kiedy dostępny będzie nowy sezon oraz jakie nowości ze sobą przyniesie.

Co, gdzie i kiedy?

Fani mogą już zacząć odliczać – sezon 2 Call of Duty Cold War i Warzone wystartuje 25 lutego o godzinie 6 czasu polskiego. Activision potwiedziło również, że aktualizację otrzymają wszystkie platformy: PS4, Xbox One oraz PC, co jest szczególnie dobrą wiadomością dla graczy. Spodziewajcie się też pewnych utrudnień technicznych, ponieważ wszystkie aktualizacje zostaną uruchomione w tym samym czasie.

Możecie zobaczyć też oficjalny zwiastun drugiego sezonu:

Nowości drugiego sezonu

Najważniejszą nowością sezonu będzie tryb o nazwie Ognisko Zarazy, który zawiera elementy zombie. Jest to ogromna mapa, która stawia gracza przed ogromną hordą wrogów. Jak mówi oficjalny opis trybu: Requiem potrzebuje elitarnych żołnierzy, którzy po odkryciu strefy wybuchu Mrocznego Eteru w Rosji, pomogą w pokonaniu bardzo mocnego wroga.

Jest to więc zupełna nowość, osadzona w realiach Uralu, gdzie gracze jako agenci Requiem będą eksplorować rozległe tereny mapy, eliminować wrogów i zdobywać nowe łupy. Tryb opiera się na kooperacji, gracze w drużynie muszą współpracować, by ukończyć poziom i przejść do kolejnych misji. Oczywiście jeśli uda im się przeżyć, ponieważ kraina jest pełna zombie. Sam tryb wprowadza także szereg nowych broni i pojazdów, a do kolejnych lokacji gracz przenosi się za pomocą portali.

Dobra wiadomość jest też taka, że osoby, które nie kupiły wcześniej Call of Duty Black Ops: Cold War, będą mogły zapoznać się z zawartością nowego sezonu. Od dnia premiery (25 luty) do 4 marca możecie korzystać z tych treści za darmo. Pora rozgrzać router i przygotować się na pobranie gigabajtów nowości.

Źródło: express.co.uk

Sprawdź Call of Duty: Black Ops Cold War w sklepie x-kom