Overwatch – Zimowa Kraina Czarów 2021 opóźniona

Tegoroczna Zimowa Kraina Czarów w Overwatch dzisiaj się nie pojawi. Ale też nie przyjdzie nam czekać na to wydarzenie zbyt długo, bo raptem parę dodatkowych dni. Powodem opóźnienia są nieprzewidziane okoliczności, ale te mają zostać wynagrodzone – jak to określił menedżer ds. komunikacji – odjechanymi legendarnymi skórkami.

Zimowa Kraina Czarów Overwatch, a w niej…

Dużo świątecznej dobroci. Zimowa Kraina Czarów to wydarzenie powracające do Overwatch każdego mroźnego okresu. Wówczas w grze dostępne stają się 4 nowe tryby rozgrywki, cotygodniowe wyzwania i zimowe skórki sezonowe. Nie zapominając o prezentach. Generalnie jest to najlepsza pora na to, aby samemu sprawić sobie radość i odblokować to, czego nie udało się kupić wcześniej.

event yeti podczas zimowej krainy czarów w overwatch
olaboga Winstona obrażajo

Wspomniane tryby rozgrywki prezentują się następująco:

  • Mroźna eliminacja – w której celem jest zamrożenie wszystkich wrogów mając na uwadze to, że członkowie zespołu mogą siebie nawzajem odmrażać.
  • Śnieżkowa ofensywa Mei – w której likwidacja wymaga tylko jednego trafienia.
  • Śnieżkowy deathmatch – jak wyżej, ale w słynnej formule.
  • Polowanie na Yeti – 5 graczy wcielających się w Mei staje naprzeciw Yeti, które z nich wygra?

W poprzednim roku w ramach cotygodniowych wyzwań można było odblokować skórkę Elfa dla Złomiarza, Piernikarki dla Any oraz Bałwana dla Wieprza. Nie wiadomo, jakie konkretnie nowe skórki pojawią się w ramach Zimowej Krainy Czarów 2021. Menedżer ds. komunikacji Blizzarda dodał tylko, że – jego zdaniem – nadciągające skórki legendarne są wprost odjechane.

Kiedy zagramy w zimowy event Overwatch?

Jeden z serwisów podaje datę i czas wydarzenia, i wyglądałoby na to, że Zimowa Kraina Czarów 2021 ruszy 16 grudnia o godzinie 19:00. Warto jednak być uważnym, gdyż data i czas może ulec zmianie, bo ustalenie oparto na domysłach.

źródło: express.co.uk